Tarp mažųjų miestelių – geriausi

Šakių „Atrakcijos“ komanda finale finišavo devintoje vietoje, o mažųjų miestų įskaitoje pasirodė geriausiai. Asmeninio archyvo nuotr.

Gyvų „Auksinio proto“ žaidimų finalas praėjusį savaitgalį įvyko Palangoje, o jame puikų žaidimą ir žinias demonstravo ir Šakių „Atrakcijos“ komanda. Jie finišavo devintoje vietoje, o mažųjų miestų įskaitoje finale pasirodė geriausiai.

Kaip teigė vienas iš komandos žaidėjų, vicemeras Darius Jakavičius, kaip mažai bendruomenei tai išties džiugus pasiekimas, juolab kad realiai „Atrakcija“ atstovauja ne tik Šakiams, bet ir visam regionui.

„Esame trečias miestas po Vilniaus ir Klaipėdos“, – džiaugėsi D. Jakavičius.

Kaip žinia, „Atrakcijos“ komandą sudaro beveik visi pedagogai, finale žaidė aštuoni žmonės – be vicemero D. Jakavičiaus ir komandą palaikančio jo sūnaus Juro, dalyvavo mokytojai Jolanta Laurinaitienė, Vidmantas Zokas, Saulius Jazukevičius, Alvydas Grinkevičius, Karolina Grockienė, taip pat Irena Peleckienė bei Jadvyga Rudzis.

Gyvi „Auksinio proto“ žaidimai į Šakius ir vėl sugrįš bei naujas sezonas prasidės rudenį – antradieniais. Planuojama, kad gyvi žaidimai ir toliau vyks Šakių kultūros centre, kur laukiami ne tik šio žaidimo veteranai, bet ir visi naujokai. Paskutiniu metu Šakiuose rinkdavo penkios komandos.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.