Poezijos keliu apie būtį...

Į poezijos sūkurį, vedami režisierės Virginijos Tarnauskaitės (centre), nėrė būrys rajono kūrėjų. Organizatorių nuotr.

Gegužės 11 d., kai nuo žydėjimo virpa oras, pavasario pašlovinimui šakiečiai ir svečiai buvo pakviesti į poetinę santalką „Apie būtį... ir būti“.

Teatralizuotą jausmų kelionę nemirštančios poezijos keliais ir takeliais vedė spektaklio režisierė, poetė Virginija Tarnauskaitė, į gimtinę sugrįžusi apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiumi ir Tautinių mažumų ir išeivijos departamento prie LR Vyriausybės Garbės aukso ženklu „Už nuopelnus“.

Į emocijų sūkurį, kai balsas pakylėja tave ir staiga meta į skausmingą, nesuprastą ir nesuprantamą būtį arba tyliai nuleidžia į švelnumo gelmes, nėrė kūrėjai Kasparas Tarnauskas, Regina Klimaitienė, Onutė Jasinskienė, Danutė Batisienė, Rasa Bublaitienė, Birutė Varankovienė, Genovaitė Vabalienė, Marytė Rastupkevičiūtė, Rita Mockeliūnienė, Lina Eringienė, Asta Žilaitienė, skaitovės Rima Mozūraitienė, Dinara Gudaitienė, Jurgita Bataitienė, dainininkė Veronika Tarnauskaitė, muzikantė Živilė Vasiliauskaitė.

Viskas buvo iš tikrųjų, niekas nesuvaidinta, kaip ir tikėjimas, kad šis kūrinys suras savo vietą žiūrovų širdyse.

„Tai reikšmingas kultūrinis reiškinys, poetinis obelų žydėjimas“, – sakė rajono meras R. Januševičius, dėkodamas už reginį.

O visi naujo kolektyvo nariai – kam buvo tik debiutas, išvedęs iš komforto zonos, baimių įveikimas, kam saviraiškos ieškojimas, prisilietimas prie kūrybos – dėkojo talentingai kraštietei Virginijai už itin gražią, jautrią, padrąsinančią ir nuoširdžią santalką.

Ačiū, kad esat!

Šakių viešosios bibliotekos inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.