Poezijos keliu apie būtį...

Į poezijos sūkurį, vedami režisierės Virginijos Tarnauskaitės (centre), nėrė būrys rajono kūrėjų. Organizatorių nuotr.

Gegužės 11 d., kai nuo žydėjimo virpa oras, pavasario pašlovinimui šakiečiai ir svečiai buvo pakviesti į poetinę santalką „Apie būtį... ir būti“.

Teatralizuotą jausmų kelionę nemirštančios poezijos keliais ir takeliais vedė spektaklio režisierė, poetė Virginija Tarnauskaitė, į gimtinę sugrįžusi apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiumi ir Tautinių mažumų ir išeivijos departamento prie LR Vyriausybės Garbės aukso ženklu „Už nuopelnus“.

Į emocijų sūkurį, kai balsas pakylėja tave ir staiga meta į skausmingą, nesuprastą ir nesuprantamą būtį arba tyliai nuleidžia į švelnumo gelmes, nėrė kūrėjai Kasparas Tarnauskas, Regina Klimaitienė, Onutė Jasinskienė, Danutė Batisienė, Rasa Bublaitienė, Birutė Varankovienė, Genovaitė Vabalienė, Marytė Rastupkevičiūtė, Rita Mockeliūnienė, Lina Eringienė, Asta Žilaitienė, skaitovės Rima Mozūraitienė, Dinara Gudaitienė, Jurgita Bataitienė, dainininkė Veronika Tarnauskaitė, muzikantė Živilė Vasiliauskaitė.

Viskas buvo iš tikrųjų, niekas nesuvaidinta, kaip ir tikėjimas, kad šis kūrinys suras savo vietą žiūrovų širdyse.

„Tai reikšmingas kultūrinis reiškinys, poetinis obelų žydėjimas“, – sakė rajono meras R. Januševičius, dėkodamas už reginį.

O visi naujo kolektyvo nariai – kam buvo tik debiutas, išvedęs iš komforto zonos, baimių įveikimas, kam saviraiškos ieškojimas, prisilietimas prie kūrybos – dėkojo talentingai kraštietei Virginijai už itin gražią, jautrią, padrąsinančią ir nuoširdžią santalką.

Ačiū, kad esat!

Šakių viešosios bibliotekos inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.