Poezijos keliu apie būtį...

Į poezijos sūkurį, vedami režisierės Virginijos Tarnauskaitės (centre), nėrė būrys rajono kūrėjų. Organizatorių nuotr.

Gegužės 11 d., kai nuo žydėjimo virpa oras, pavasario pašlovinimui šakiečiai ir svečiai buvo pakviesti į poetinę santalką „Apie būtį... ir būti“.

Teatralizuotą jausmų kelionę nemirštančios poezijos keliais ir takeliais vedė spektaklio režisierė, poetė Virginija Tarnauskaitė, į gimtinę sugrįžusi apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiumi ir Tautinių mažumų ir išeivijos departamento prie LR Vyriausybės Garbės aukso ženklu „Už nuopelnus“.

Į emocijų sūkurį, kai balsas pakylėja tave ir staiga meta į skausmingą, nesuprastą ir nesuprantamą būtį arba tyliai nuleidžia į švelnumo gelmes, nėrė kūrėjai Kasparas Tarnauskas, Regina Klimaitienė, Onutė Jasinskienė, Danutė Batisienė, Rasa Bublaitienė, Birutė Varankovienė, Genovaitė Vabalienė, Marytė Rastupkevičiūtė, Rita Mockeliūnienė, Lina Eringienė, Asta Žilaitienė, skaitovės Rima Mozūraitienė, Dinara Gudaitienė, Jurgita Bataitienė, dainininkė Veronika Tarnauskaitė, muzikantė Živilė Vasiliauskaitė.

Viskas buvo iš tikrųjų, niekas nesuvaidinta, kaip ir tikėjimas, kad šis kūrinys suras savo vietą žiūrovų širdyse.

„Tai reikšmingas kultūrinis reiškinys, poetinis obelų žydėjimas“, – sakė rajono meras R. Januševičius, dėkodamas už reginį.

O visi naujo kolektyvo nariai – kam buvo tik debiutas, išvedęs iš komforto zonos, baimių įveikimas, kam saviraiškos ieškojimas, prisilietimas prie kūrybos – dėkojo talentingai kraštietei Virginijai už itin gražią, jautrią, padrąsinančią ir nuoširdžią santalką.

Ačiū, kad esat!

Šakių viešosios bibliotekos inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.