Gatvės muzikos diena nuspalvino ir Šakius

Šiųmetės Gatvės muzikos dienos šūkis „Kviesk šokiui miestą“, tad į šį kvietimą sureagavo ir Šakiai, miestelėnus pakvietę ne tik šokiui, bet ir dainai bei tapybai. D. Pavalkio nuotr.

Šakiuose, kaip ir daugelyje kitų šalies miestų, šeštadienį nuvilnijo tradicinė Gatvės muzikos diena, gerokai nuspalvinusi miesto kasdienybę.

Minint Gatvės muzikos dieną, mieste nuotaiką kėlė Šakių kultūros centro mėgėjų meno kolektyvai ir Šakių meno mokyklos mokiniai. Net keliose miesto vietose vieni muzikavo, kiti kvietė šokiui, tradiciškai prie šios dienos prisijungė ir jaunieji dailininkai, įsikūrę pagrindinėje V. Kudirkos gatvėje.

gatves muzikos diena2D. Pavalkio nuotr.

Žinoma, mažųjų dėmesį traukė ir galimybė skvere pašokinėti ant batuto, o šią pramogą dovanojo Šakių kultūros centras. Edukacijoms kvietė ir Šakių viešoji biblioteka, tad mažieji turėjo progą pasigaminti savo asmeninį ženklelį bei turiningai praleisti laiką.

Šeštadienį oras taip pat lepino, tad netrūko ne tik saulės spindulių, bet miestas prisipildė ir muzikos garsų bei spalvų.

gatves muzikos diena3L. Rūgytės nuotr.

Gatvės muzikos diena, kaip skelbia organizatoriai, iš viso šiais metais vyko 35-iuose miestuose ir miesteliuose, ją 2007 m. inicijavo muzikantas Andrius Mamontovas, tad šiųmetiniai renginiai jau sulaukę ir pilnametystės amžiaus, rado vietą ir rajono padangėje.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.