Joninių naktį mėgins sumušti rekordą

Voverių bendruomenės centro „Jotija“ pirmininkė Rasa Liubamirskaitė visus kviečia birželio 23 d. užsukti į Voverius , kur bus uždegtas rekordinis laužas, galimai sieksiantis net 20 metrų. D. Pavalkio nuotr.

Jei dar nenusprendėte, kur praleisite trumpiausią metų naktį, tikrai nepasigailėsite pasirinkę Voverius – čia planuojama uždegti aukščiausią laužą Lietuvos istorijoje.

Bendruomenės centro (BC) „Jotija“ nariui Virgilijui Šnipui užgimusi idėja, kaip pasakoja BC pirmininkė Rasa Liubamirskaitė, pareikalavo visų bendruomeniečių pritarimo ir palaikymo, mat, kaip paaiškėjo, rekordiniam laužui reikia ne tik atitinkamų medžiagų, bet ir nepigių oficialių procedūrų – vien startinis mokestis atsiėjo 300 eurų.

joniniu lauzasD. Pavalkio nuotr.

„Planuojame, jog laužą uždegs idėjos sumanytojas, rekordo užfiksavimui turėsime dvi oficialias liudininkes – „Draugo“ žurnalistę Liną Poškevičiūtę ir Kidulių seniūnę Renatą Švelnytę-Mykolaitienę. Matuosime jį renginio metu, kad visi susirinkusieji matytų“, – pasakoja pirmininkė ir priduria, kad šventė prasidės 16 val., o laužą planuojama uždegti 21 val.

Anot R. Liubamirskaitės, lig šiol aukščiausias 14 metrų laužas Lietuvoje buvo uždegtas 2012 m. Anykščių rajone, todėl, norint pagerinti rekordą, Voverių laužas turi siekti bent 15 metrų.

joniniu lauzas liubamirskaite2D. Pavalkio nuotr.

„Medieną padovanojo bendruomenės narys, statydami laužą vyrai pamatavo, kad jis maždaug 20 metrų turėtų siekti. Su visomis institucijomis suderinome, renginio metu budės priešgaisrinė tarnyba. Belieka tikėtis, kad viskas pavyks. Kaip tik šį rudenį išeis naujas Lietuvos rekordų knygos leidimas. Pasitaikė labai gera proga garsinti ne tik Voverius, bet ir rajoną“, – su šypsena sako moteris, pridurdama, kad tvenkinio apsupti Voveriai yra rojaus kampelis žemėje, tad bent vasarą čia norisi pritraukti kuo daugiau žmonių. Šį sezoną numatomi ir kiti renginiai – čia turėtų vykti rajonų bendruomenės sąskrydis, baidarių regata.

Žinoma, Voverių Rasose laukia ne tik laužas – vaikai čia galės džiaugtis nemokamais batutais ir kitomis pramogomis, dainomis nuotaiką kels grupė „Laukinės bitės“.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.