Nuotykiai Amerikoje – dvidešimties tūkstančių tikinčiųjų apsuptyje

Sent Luise vykusi krikščionių studentų draugijos FOCUS organizuojama konferencija SEEK (šv. Rašto žodžiai SEEK and you will find – liet. „Ieškokite ir rasite“) kasmet sutraukia po kelias dešimtis tūkstančių dalyvių. Šiemet lietuvių delegacijoje buvo ir kraštietė Goda Endzelytė (dešinėje). Asmeninio archyvo nuotr.

Anglų ir prancūzų kalbos pedagogiką Vilniaus universitete studijuojanti šakietė Goda Endzelytė, prisimindama dar metų pradžioje vykusią dviejų savaičių trukmės kelionę į Jungtines Amerikos Valstijas, su šypsena tarsteli: „Tikėjausi nuotykio, nuotykį ir gavau.“ Tiesa, „nuotykis“ Godos kelionės kontekste įgauna kiek netipinius atspalvius, mat pats kelionės tikslas nesisuko apie įprastą ašį – poilsį, turizmą, linksmybes. Kartu su dar dešimtimi jaunuolių iš Lietuvos mergina Amerikon leidosi į Sent Luisę organizuotą, maždaug 24 tūkst. tikinčiųjų subūrusią katalikišką konferenciją SEEK.

Studentams skirtą SEEK konferenciją kasmet organizuoja Amerikos studentų miesteliuose veikianti katalikiška organizacija FOCUS (Fellowship of Christian University Students, liet. – Krikščioniškų universitetų studentų draugija). Godai šioje konferencijoje dalyvauti pasiūlė Vilniaus akademinės sielovados centro sielovadininkas, neseniai kunigu įšventintas Linas Braukyla.

„Buvo labai netikėta. Po Šv. Jonų bažnyčioje vykstančių studentų šv. Mišių su Linu įsišnekome apie sielovadą, papasakojau, kad...

Daugiau paskaityti galite liepos 9 d. laikraštyje arba www.pdf.drg.lt

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.