Miesto šaligatvius ne tik šluojame, bet ir ravime

saligatvio bortelisRita PLAUŠINAITYTĖ - ŠERKŠNIENĖ
 
Daugelį šakiškių džiugina gražėjančios miesto gatvės ir šaligatviai. Jau baigti šaligatvio atnaujinimo darbai Šiaulių gatvėje, pradedama Bažnyčios gatvės šaligatvio rekonstrukcija, o po jos žadama sutvarkyti ir Vasario 16 -osios gatvės šaligatvius, einančius nuo Basanavičiaus gatvės Prūselių kaimo link. Tačiau, kaip sakoma, ne viskas yra auksas, kas auksu žiba. Apsidairius tolėliau nuo miesto centro galima pamatyti ir žolėmis apaugusių, išgriuvusių šaligatvių arba „sutvarstytų“ elektros stulpų.
 
Nuotr. Birutės gatvės gyventojai jau ne vienerius metus eina apžėlusiais, išgriuvusiais šaligatviais.
 
Apžėlę šaligatviai
 
Atrodo, netoli nuo miesto centro esanti Birutės gatvė išties jau daug laiko nesulaukia, kada bus rekonstruojama ir atnaujinama. Gatvės gyventojai stebi, kaip...
 
(Daugiau paskaityti galite rugpjūčio 4 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.