Griškabūdiečiai dėlioja ateities planus

Griškabūdžio kultūros centre surengtame visuotiniame Griškabūdžio bendruomenės centro narių susirinkime aptarta ne tik praėjusių metų veikla. Šių metų griškabūdiečių planuose – įsigyti du naujus žemės sklypus prie tvenkinio.

Griškabūdžio bendruomenės centro pirmininkė Agnė Paškauskienė kalbėjo, kad griškabūdiečiai, dalyvaudami projektuose, didžiausią dėmesį skiria miestelio gerovės darbams: 2015 m. gruodį buvo įsigytas žemės sklypas (0,76 ha) su vandens telkiniu miestelio centre, planuojama išvalyti tvenkinį, sutvarkyti jo aplinką, įrengti poilsio zonas.
 
„Bendruomenės narių klausiau, ką daryti su dviem nedideliais žemės sklypais, esančiais šalia tvenkinio. Griškabūdiečiai sako – perkam ir dar talką padarysim suoliukų pastatymui“, – pasakojo bendruomenės pirmininkė.

Ji patikslino, kad 2016m. iš Žemės ūkio ministerijos gavo lėšų projektui ir įsigijo 11 naujų lauko suoliukų ir tiek pat naujų lauko šiukšliadėžių.

Griškabūdžio miestelio gyventojai prisimena praeitų metų rugpjūčio mėnesį miestelyje vykusį kultūrinį-edukacinį projektą „Keliaujančios architektūros dirbtuvės: KVADRATU“, kurio metu sutvarkyta ir perdažyta autobusų stotelė, įrengta žaidimų aikštelė.

Pernai griškabūdiečiai sukilo prieš vėjo jėgainių statybą miestelyje ir laimėjo kovą prieš verslininkus, ketinusius čia įrengti vėjo jėgainių parką. Šiais metais griškabūdiečiai pirmieji rajone surengė šokius ant ledo.

Susirinkime dalyvavusi Bendruomenių pareigūnė Aušra Mockevičiūtė ragino griškabūdiečius įsijungti į policijos rėmėjų gretas.

Šiuo metu bendruomenės centrui priklauso 42 nariai, dar trys gyventojai pareiškė norą įstoti, veikia iš 11 narių sudaryta bendruomenės valdyba.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.