Griškabūdiečiai dėlioja ateities planus

Griškabūdžio kultūros centre surengtame visuotiniame Griškabūdžio bendruomenės centro narių susirinkime aptarta ne tik praėjusių metų veikla. Šių metų griškabūdiečių planuose – įsigyti du naujus žemės sklypus prie tvenkinio.

Griškabūdžio bendruomenės centro pirmininkė Agnė Paškauskienė kalbėjo, kad griškabūdiečiai, dalyvaudami projektuose, didžiausią dėmesį skiria miestelio gerovės darbams: 2015 m. gruodį buvo įsigytas žemės sklypas (0,76 ha) su vandens telkiniu miestelio centre, planuojama išvalyti tvenkinį, sutvarkyti jo aplinką, įrengti poilsio zonas.
 
„Bendruomenės narių klausiau, ką daryti su dviem nedideliais žemės sklypais, esančiais šalia tvenkinio. Griškabūdiečiai sako – perkam ir dar talką padarysim suoliukų pastatymui“, – pasakojo bendruomenės pirmininkė.

Ji patikslino, kad 2016m. iš Žemės ūkio ministerijos gavo lėšų projektui ir įsigijo 11 naujų lauko suoliukų ir tiek pat naujų lauko šiukšliadėžių.

Griškabūdžio miestelio gyventojai prisimena praeitų metų rugpjūčio mėnesį miestelyje vykusį kultūrinį-edukacinį projektą „Keliaujančios architektūros dirbtuvės: KVADRATU“, kurio metu sutvarkyta ir perdažyta autobusų stotelė, įrengta žaidimų aikštelė.

Pernai griškabūdiečiai sukilo prieš vėjo jėgainių statybą miestelyje ir laimėjo kovą prieš verslininkus, ketinusius čia įrengti vėjo jėgainių parką. Šiais metais griškabūdiečiai pirmieji rajone surengė šokius ant ledo.

Susirinkime dalyvavusi Bendruomenių pareigūnė Aušra Mockevičiūtė ragino griškabūdiečius įsijungti į policijos rėmėjų gretas.

Šiuo metu bendruomenės centrui priklauso 42 nariai, dar trys gyventojai pareiškė norą įstoti, veikia iš 11 narių sudaryta bendruomenės valdyba.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.