Šakių mieste – tekstilės konteineriai

tekstiles konteineris
Jau šią savaitę Šakiuose turėtų atsirasti 11 tekstilei skirtų konteinerių. MAATC nuotr.

UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras (MAATC) praneša, kad dar šią savaitę Šakių mieste UAB „Ecoservice“ pastatys specialius tekstilės atliekoms surinkti skirtus konteinerius.
 
Informuojama, kad į tekstilės konteinerius galima mesti švarius ir dėvėti dar tinkamus suaugusiųjų ir vaikų drabužius, avalynę poromis, diržus, rankines, patalynės užvalkalų komplektus ir užuolaidas. Svarbu, kad visa konteineryje paliekama tekstilė būtų supakuota į plastikinius maišelius, kad nesudrėktų. Į konteinerius negalima mesti kilimų, antklodžių ir pagalvių, suteptų, suplyšusių drabužių, tekstilės atraižų. Suteptus ar suplyšusius drabužius, patalynę, įvairias atraižas bei kilimus ir toliau bus galima priduoti didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse.

„Visa iš konteinerių surinkta tekstilė keliaus į „Ecoservice“ rūšiavimo centrą Vilniuje, kur bus dar kartą išrūšiuojama – švari, nesudėvėta ir pakartotiniam naudojimui tinkama tekstilė atrenkama, o likusi panaudojama šluosčių gamybai arba energijai gauti“, – rašoma pranešime spaudai.

Skelbiama, kad Šakiuose tekstilės atliekų konteineriai atsiras šiose vietose: Bažnyčios g. 10, Bažnyčios g. 3, Bažnyčios g. 37A, S. Neries g. 1, Gimnazijos g. 22, Šaulių g. 64, V. Kudirkos g. 64, V. Kudirkos g. 142A, Aušros g. 3, Papartynų g. 1A,Vasario 16-osios g.

Tiesa, kaimiškose rajono vietovėse bent kol kas tokių konteinerių statyti neketinama.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.