Fiksavo stichinės sausros pabaigą

Šakių rajono savivaldybės mero Raimondo Januševičiaus potvarkiu rajono teritorijoje atšaukta ekstremali situacija, kuri buvo paskelbta birželio 14 d. dėl stichinių metereologinių reiškinių, sukėlusių žemės ūkio augalų žūtį.

Kaip informavo Šakių rajono savivbaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Ričardas Stepaitis, birželio 26 d. buvo gautas Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Apsaugos ministerijos raštas apie keliose šalies savivaldybėse, tarp jų ir mūsų, birželio 25 d. fiksuotą stichinės sausros pabaigą. Be to, pasak R. Stepaičio, paskutiniu metu nebuvo gauta daugiau informacijos apie nuo sausros nukentėjusius pasėlius, todėl savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų operacijų centras rajone nusprendė atšaukti ekstremalią situaciją.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikitės iš perrinkto šalies Prezidento?

klausimelis 05 28Vilma iš Šakių:

Be abejo, kad dalyvavau rinkimuose. Rezultatus žinau. Iš antrai kadencijai perrinkto šalies vadovo tikiuosi stabilumo. Gal mažiau reikėtų pyktis su kaimynais. Ne viskas Prezidento galiose, jei žmonės tikisi, kad jis pensijas gali pakelti. Visgi nemanau, kad čia daug kas pasikeis. Tas pats bus. Plauks pasroviui ir viskas. 

klausimelis 05 28 2

Alma iš Šakių:

Aš manau, kad Gitanas Nausėda priims svarbių sprendimų. Ypač reikia švietimo, sveikatos srityje. Iki šiol švietimo ministro neturime. Sveikatos srityje labai daug ko trūksta. Šitokios eilės patekti pas gydytojus. Čia taip tiek Šakiuose, tiek Kauno klinikose. Per tą laiką, kol prieini pas gydytoją, ir numirti galima. Dabartinis Prezidentas, manau, tinkamai atstovavo mūsų šaliai. O dėl santykių su Rusija sunku ką nors komentuoti.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.