Pradės ženklinti konteinerius

Marijampolės apskrities atliekų tvarkymų centras skelbia, kad nuo liepos 13 d. Šakių r. savivaldybėje pradedamas konteinerių ženklinimas.

„Prašome Šakių raj. sav. gyventojus, pakuočių (mėlynus) ir stiklo (žalius) atliekų konteinerius išstumti prie sklypo ribos (ar į įprastą aptarnavimo vietą) ir laikyti išstumtus, kad paslaugos teikėjo darbuotojai netrukdomai galėtų suženklinti konteinerius. Prašome gyventojų konteinerius laikyti išstumtus tol, kol ant jų bus užklijuoti informaciniai lipdukai ir ant konteinerio šono identifikaciniai numeriai. Nesuženklinti konteineriai nuo lapkričio mėnesio nebus aptarnaujami“, – skelbiama pranešime spaudai.
 
Patikslinta, kad ženklinimas bus vykdomas pagal pakuočių atliekų konteinerių aptarnavimo grafiką. Prašoma, jog gyventojai aptarnavimo dieną ištrauktų pakuočių atliekų konteinerį prie sklypo ribos (ar į įprastą (matomą) aptarnavimo vietą), nors jis ir būtų tuščias. Taip pat prašoma, kad aptarnavimo dieną konteineriai būtų ištraukti nuo 6 val. iki 22 val., jog būtų galimybė suženklinti.

Ženklinimas bus vykdomas iki 2023 rugsėjo 1 d.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikitės iš perrinkto šalies Prezidento?

klausimelis 05 28Vilma iš Šakių:

Be abejo, kad dalyvavau rinkimuose. Rezultatus žinau. Iš antrai kadencijai perrinkto šalies vadovo tikiuosi stabilumo. Gal mažiau reikėtų pyktis su kaimynais. Ne viskas Prezidento galiose, jei žmonės tikisi, kad jis pensijas gali pakelti. Visgi nemanau, kad čia daug kas pasikeis. Tas pats bus. Plauks pasroviui ir viskas. 

klausimelis 05 28 2

Alma iš Šakių:

Aš manau, kad Gitanas Nausėda priims svarbių sprendimų. Ypač reikia švietimo, sveikatos srityje. Iki šiol švietimo ministro neturime. Sveikatos srityje labai daug ko trūksta. Šitokios eilės patekti pas gydytojus. Čia taip tiek Šakiuose, tiek Kauno klinikose. Per tą laiką, kol prieini pas gydytoją, ir numirti galima. Dabartinis Prezidentas, manau, tinkamai atstovavo mūsų šaliai. O dėl santykių su Rusija sunku ką nors komentuoti.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.