Ūkio ir investicijų skyriuje – nauji veidai

kasparavicius lai
Nuo rugpjūčio 1 d. Ūkio ir investicijų skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas pradėjo eiti Laimutis Kasparavičius, buvęs ilgametis UAB „Šakių šilumos tinklai“ vadovas. „Draugo“ archyvo nuotr.


Nors savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriuje, liepą padalytame į du atskirus darinius (Architektūros ir urbanistikos bei Ūkio ir investicijų skyrius), jau keletą mėnesių vyravo šioks toks chaosas, mat po rinkimų kartu su senąja valdžia pasitraukė ir minėtojo skyriaus branduolys, tačiau padėtis po truputį stabilizuojasi.
 
Kaip rašėme, praėjusį mėnesį pareigas pradėjo eiti laikina Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Jurgita Bosikienė, o dabar šventė atėjo Ūkio ir investicijų skyriaus kieman – čia nuo rugpjūčio 1 d. darbuojasi naujas vyriausiasis specialistas Laimutis Kasparavičius.

Pasak administracijos direktoriaus Vytauto Ižganaičio, nors L. Kasparavičius buvo vienintelis pretendentas, tačiau pareigoms puikiai tiko.

„Tai žmogus, turintis aukštąjį išsilavinimą, savo karjerą pradėjęs ir daug metų dirbęs statybos padalinyje, dirbęs „Šakių šilumos tinklų“ direktoriumi, turintis didelę patirtį. Žvelgiant į pareigybės aprašymą, kokios funkcijos priskirtos, su kuo teks susidurti darbe, tai pagal jo patirtį, žinias, kompetenciją, išsilavinimą – viskas atitiko“, – laikraščiui „Draugas“ komentuoja V. Ižganaitis, pridurdamas, kad pokalbį su L. Kasparavičiumi turėjo tiek speciali komisija, tiek pats asmeniškai, tad pasidžiaugė, jog jo ir naujojo specialisto „požiūriai sutapo, lūkesčiai atitiko“.

Prošvaistės regisi ir kitur – pasak V. Ižganaičio, atsirado norinčių užimti ir skyriaus vedėjo vietą.

„Buvo paskelbtas konkursas, Viešojo valdymo agentūra darė atranką. Šiuo metu dokumentų padavimas baigėsi, gavome pranešimą, kad vyks atranka ir iš savivaldybės turime paskirti vieną asmenį, kompetentingą darbuotoją, kuris dalyvaus atrankos komisijoje. Tad kandidatų yra ir ne vienas. Manau, pajudės greitu laiku ir šitas klausimas teigiama kryptimi“, – džiaugiasi administracijos direktorius.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.