Šakiečiams naujo tilto teks palūkėti

tiltas lentos
Nors Šakių seniūnas Dalius Jasevičius sako, jog jokios korekcijos Šakių ežero tilto nebeišgelbės, tačiau meras Raimondas Januševičius įsitikinęs, jog deramai paremontavus laikinam naudojimui tiltas bus tinkamas, o per kelerius metus, sukūrus bendrą, kompleksinę paežerės viziją, bus pastatytas naujas. D. Pavalkio nuotr.


Praėjusią savaitę socialiniame tinkle „Facebook“ kraštietės išreikštas pasipiktinimas dėl „po kojomis griūvančio“ Šakių ežero tilto įžiebė karštas diskusijas, kuriose netrūko nei skambių epitetų, nei akmenų seniūnijos ir rajono valdžios daržan, nei pasiūlymų už plaktuko bei lentų griebtis pačiai įrašo autorei ir kitiems nepatenkintiems gyventojams.
 
Apie problemą „Facebook“ parbilusi moteris viešai kreipėsi į Šakių seniūną Dalių Jasevičių, prašydama pastarojo pagalbos.

„<...> Tiltas griūva po kojomis, baisu eiti. Ar laukiate daugiau nelaimių? Mažai skenduolių? Kas atsakys už saugų vaikų ir suaugusių žmonių vaikščiojimą? Ačiū iš anksto“, – rašė ji.

Nors pats seniūnas į diskusijas viešojoje erdvėje nesivėlė, bet komentuodamas situaciją laikraščiui „Draugas“ neneigė, jog tilto būklė išties prasta. Pasak seniūno, tiltas taisytas ne kartą, tačiau korekcijos jau nebegelbsti.

„Mes lopėm pernai ir vis lopom tą tiltą, bet jis iki tiek atgyvenęs, kad jau praktiškai neįmanoma. Reikia naujo tilto ir tiek. Jau buvo planuotas tas naujas tiltelis, bet pasirodė, kad tai pavojingas statinys, žodžiu, pinigų neturėjo tiek, kiek reikėjo, tai taip ir liko. O kas bus toliau, nežinau, ne seniūnijos jėgoms pastatyti naują tiltą“, – tikino D. Jasevičius, o paklaustas, ar tilto remonto darbų galėtų griebtis norintys, neabejingi gyventojai, seniūnas užtikrino, kad „prie Šakių gražinimo prisidėti gali kiekvienas“.
Vis tik meras Raimondas Januševičius laikosi kiek kitokių pozicijų – anot jo, į miesto erdves ir jų atnaujinimą privalu žvelgti kompleksiškai, tad strimgalviais statyti naują tiltą būtų neprotinga.

„Ten tikrai galima įdėti tas kelias lentas ir tiltas kol kas laikys. Kalbant apie naujo tilto statybas, turi būti kompleksinis matymas visos paežerės – tilto, autobusų stoties bei prie Basanavičiaus g. ir Vasario 16-osios g. esančios erdvės, kur kažkada pradėta, bet taip ir nebaigta realizuoti mintis įkurti kemperių stovėjimo aikštelę. Mano akimis, šios erdvės turi tapti traukos centru. Be abejo, čia turėtų atsirasti inovatyvus, jaunavedžiams, svečiams ir gyventojams patrauklus tiltukas, reprezentuojantis visą miesto centrą ir tą patį ežerą“, – mintimis dalijosi meras pridurdamas, jog tokie darbai reikalauja laiko, tačiau „ketverių metų laikotarpyje tikrai bus“.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.