Šakiečiams naujo tilto teks palūkėti

tiltas lentos
Nors Šakių seniūnas Dalius Jasevičius sako, jog jokios korekcijos Šakių ežero tilto nebeišgelbės, tačiau meras Raimondas Januševičius įsitikinęs, jog deramai paremontavus laikinam naudojimui tiltas bus tinkamas, o per kelerius metus, sukūrus bendrą, kompleksinę paežerės viziją, bus pastatytas naujas. D. Pavalkio nuotr.


Praėjusią savaitę socialiniame tinkle „Facebook“ kraštietės išreikštas pasipiktinimas dėl „po kojomis griūvančio“ Šakių ežero tilto įžiebė karštas diskusijas, kuriose netrūko nei skambių epitetų, nei akmenų seniūnijos ir rajono valdžios daržan, nei pasiūlymų už plaktuko bei lentų griebtis pačiai įrašo autorei ir kitiems nepatenkintiems gyventojams.
 
Apie problemą „Facebook“ parbilusi moteris viešai kreipėsi į Šakių seniūną Dalių Jasevičių, prašydama pastarojo pagalbos.

„<...> Tiltas griūva po kojomis, baisu eiti. Ar laukiate daugiau nelaimių? Mažai skenduolių? Kas atsakys už saugų vaikų ir suaugusių žmonių vaikščiojimą? Ačiū iš anksto“, – rašė ji.

Nors pats seniūnas į diskusijas viešojoje erdvėje nesivėlė, bet komentuodamas situaciją laikraščiui „Draugas“ neneigė, jog tilto būklė išties prasta. Pasak seniūno, tiltas taisytas ne kartą, tačiau korekcijos jau nebegelbsti.

„Mes lopėm pernai ir vis lopom tą tiltą, bet jis iki tiek atgyvenęs, kad jau praktiškai neįmanoma. Reikia naujo tilto ir tiek. Jau buvo planuotas tas naujas tiltelis, bet pasirodė, kad tai pavojingas statinys, žodžiu, pinigų neturėjo tiek, kiek reikėjo, tai taip ir liko. O kas bus toliau, nežinau, ne seniūnijos jėgoms pastatyti naują tiltą“, – tikino D. Jasevičius, o paklaustas, ar tilto remonto darbų galėtų griebtis norintys, neabejingi gyventojai, seniūnas užtikrino, kad „prie Šakių gražinimo prisidėti gali kiekvienas“.
Vis tik meras Raimondas Januševičius laikosi kiek kitokių pozicijų – anot jo, į miesto erdves ir jų atnaujinimą privalu žvelgti kompleksiškai, tad strimgalviais statyti naują tiltą būtų neprotinga.

„Ten tikrai galima įdėti tas kelias lentas ir tiltas kol kas laikys. Kalbant apie naujo tilto statybas, turi būti kompleksinis matymas visos paežerės – tilto, autobusų stoties bei prie Basanavičiaus g. ir Vasario 16-osios g. esančios erdvės, kur kažkada pradėta, bet taip ir nebaigta realizuoti mintis įkurti kemperių stovėjimo aikštelę. Mano akimis, šios erdvės turi tapti traukos centru. Be abejo, čia turėtų atsirasti inovatyvus, jaunavedžiams, svečiams ir gyventojams patrauklus tiltukas, reprezentuojantis visą miesto centrą ir tą patį ežerą“, – mintimis dalijosi meras pridurdamas, jog tokie darbai reikalauja laiko, tačiau „ketverių metų laikotarpyje tikrai bus“.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.