Nuo rugpjūčio – arti šimto paslaugų

Kaip esame skelbę anksčiau, nuo rugpjūčio 1 d. mūsų rajono savivaldybė dalyvauja pilotiniame pacientų pavėžėjimo projekte. Šakių socialinių paslaugų centras pradėjo teikti naują nemokamą paslaugą – pavėžėti rajono gyventojus, kuriems reikia atlikti hemodializę, į gydymo įstaigą ir atgal.

Šakių socialinių paslaugų centro direktorė Vilma Bielskienė teigė, kad ši paslauga rajone teikiama ir yra labai reikalinga. Užsiregistravę pacientai vežami hemodializės paslaugai į Šakių ligoninę tris kartus per savaitę. Šia paslauga naudojasi 8–10 Šakių miesto ir rajono gyventojų. Nuo rugpjūčio 1 d. jau yra suteiktos 94 pavėžėjimo paslaugos.
 
V. Bielskienė priminė, kad dėl šios paslaugos pacientai turi skambinti tiesiogiai projekto koordinatorei tel. 8 345 43582 arba į Karštąją liniją tel. 1808, kur jie užregistruojami konkrečiai paslaugos suteikimo datai ir laikui.

Vadovaujantis pavėžėjimo suteikimo etapų planu, nuo spalio 1 d. nemokamą pavėžėjimo paslaugą planuojama teikti 75 ir daugiau metų sulaukusiems ir mažas pajamas turintiems pacientams.

Pasak Šakių socialinių paslaugų centro direktorės, praėjusį ketvirtadienį Prienuose vyko 20-ies savivaldybių, dalyvaujančių pilotiniame pavėžėjimo projekte, atstovų susitikimas, kur buvo pasidalinta paslaugos teikimo patirtimi, priimant pacientų skambučius ir registruojant paslaugai.

Bandomasis projektas tęsis iki kitų metų liepos 1 d. Apibendrinus duomenis bus sprendžiama dėl paslaugos plėtros visos valstybės mastu.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ko tikitės iš perrinkto šalies Prezidento?

klausimelis 05 28Vilma iš Šakių:

Be abejo, kad dalyvavau rinkimuose. Rezultatus žinau. Iš antrai kadencijai perrinkto šalies vadovo tikiuosi stabilumo. Gal mažiau reikėtų pyktis su kaimynais. Ne viskas Prezidento galiose, jei žmonės tikisi, kad jis pensijas gali pakelti. Visgi nemanau, kad čia daug kas pasikeis. Tas pats bus. Plauks pasroviui ir viskas. 

klausimelis 05 28 2

Alma iš Šakių:

Aš manau, kad Gitanas Nausėda priims svarbių sprendimų. Ypač reikia švietimo, sveikatos srityje. Iki šiol švietimo ministro neturime. Sveikatos srityje labai daug ko trūksta. Šitokios eilės patekti pas gydytojus. Čia taip tiek Šakiuose, tiek Kauno klinikose. Per tą laiką, kol prieini pas gydytoją, ir numirti galima. Dabartinis Prezidentas, manau, tinkamai atstovavo mūsų šaliai. O dėl santykių su Rusija sunku ką nors komentuoti.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.