Siautusi audra neaplenkė ir mūsų krašto

medziai kelyje lekeciai
Tos pačios dienos vakare medžiai lūžo tiesiai ant kelio Kaunas–Zapyškis–Šakiai, kad galėtų pravažiuoti, nuo kelio šakas puolė traukti ir patys vairuotojai. R. Baltrušaičio nuotr.

Sinoptikų žadėtos audros debesys tiek trečiadienio paryčiais, tiek vakare pasiekė Lietuvą, neaplenkė ir mūsų krašto.
 
Trečiadienio rytą praūžusios liūties padarinius pajuto gelgaudiškiečiai. Jų nuotraukomis socialiniuose tinkluose pasidalino Gelgaudiškio seniūnas Valdas Dumčius.

Jis pasakojo, kad daugiausiai medžių buvo išversta Skaistakaimyje, didelis klevas buvo nuvirtęs ir Gelgaudiškio dvaro parke.

„Nemuno gatvėje net kelias buvo visai uždarytas, nes buvo užverstas medžiais. Tai iš pat ryto padedant ugniagesiams medžius nuo kelio pašalinom, kol gatvę atlaisvinom“, – pasakojo seniūnas.

Jis sakė, kad minėtą Nemuno gatvę ir vanduo ganėtinai išplovė, ji ruošiama asfaltuoti.

Trečiadienio vakarą audra prasiautė ir pro Lekėčius, iš dangaus krito nedidelė kruša, itin stiprus vėjas vartė medžius ant kelio Kaunas–Zapyškis–Šakiai.

Ugniagesiai gelbėtojai pirmą iškvietimą gavo 19.53 val. prašant nuo kelio pašalinti medžius. Nuvirtę medžiai buvo išguldyti ant važiuojamosios kelio dalies, tad tiek Lekėčių, tiek Kauno ugniagesiai audros padarinius šalino iki 23 val. Kol ugniagesiai nuo kelio pašalino medžius ir jų šakas, kelyje susidarė automobilių spūstys, tad ir vairuotojai lipo iš savo automobilių ir skubėjo pagelbėti ugniagesiams.

„Draugas“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.