Foto replika: Štai čia pasiruošimas posėdžiui!


Jeigu kartais gali susidaryti nuomonė, kad kai kurie tarybos nariai posėdžiuose dalyvauja jiems nepasiruošę ir užduoda primityvius ar elementarius klausimus, nors sakoma, kad blogų klausimų nėra, yra tik neparuošti, netikslūs ar klaidinantys atsakymai, tai paskutiniajam tarybos posėdžiui vienas tarybos narys buvo pasiruošęs itin kruopščiai.
 
 Kiek pavyko užfiksuoti, tarybos nario rankose – svarstomų klausimų paruoštukas su replikomis, kaip kuriuo klausimu reikėtų balsuoti. Pavyzdžiui, prie sunumeruotų klausimų prierašai „Pritarti“, „Tebūnie“, „Nieko prieš“, „Abejoju“, „Tikriausiai reikia sutikti“, „Pagal įstatymus“, „Kaip visi“ ir pan. Štai čia pasiruošimas posėdžiui, kolegos!

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.