Naujų veiklų imsis rajono bendruomenės


Net 16 rajono bendruomeninių organizacijų gavo finansavimą veikloms vykdyti pagal priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Kaip skelbia Šakių bendruomenių centrų asociacija, šiai priemonei įgyvendinti 2024 m. iš valstybės biudžeto Šakių rajono savivaldybei skirta 17 tūkst. 419 eurų. Finansavimą gavo 16 rajono bendruomeninių organizacijų. Tiek gelgaudiškiečiai, tiek Patašinės, Voverių, Lepšių BC lėšas skirs viešųjų erdvių tvarkymui. Ne viena bendruomenė, tarp jų ir Kudirkos Naumiesčio BC „Santaka“ , tvarkysis patalpas, Keturnaujienos BC lėšas skirs bendruomenės patalpų apšildymui. Dalis bendruomeninių organizacijų gautas lėšas panaudos įvairiems renginiams rengti: Baltrušių BC – krepšinio 3x3 varžyboms, lekėtiškiai – tradicinei Lėkėčių miestelio šventei „Mėlynių festivalis“, slavikiečiai – Oninių, girėniškiai – šokių šventei. Ir kitos bendruomenės numačiusios panaudoti lėšas tiek bendruomenių sutelktumo stiprinimui, tiek kitoms įvairioms veikloms.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.