Foto replika: Paminklinis akmuo sugrįžo į savo vietą

Situaciją dėl nuversto akmens paviešinus spaudoje, kaipmat suorganizuoti darbai ir paminklinis akmuo dar tą pačią dieną atstatytas į buvusią jo vietą. R. Januševičiaus nuotr.

Praėjusiame „Draugo“ numeryje publikavome tekstą apie gruodį nuverstą ir žolėje netoli Jaunimo kūrybos ir sporto centro vis dar gulintį paminklinį akmenį sovietinio režimo aukoms atminti. Pasirodo, reikėjo tik paviešinti incidentą ir darbai atlikti tą pačią dieną!

Kaip minėjome, per keturis mėnesius nei seniūnija, kuriai informaciją perdavė policija, nei įvykio kaltininkas, nuvertęs akmenį, jo atstatyti nesugebėjo. Ne vienas svarstė, kas gi tuo turėtų pasirūpinti. Apie įvykį tik savaitė iki publikacijos sužinojo ir Lietuvos politinių ir kalinių tremtinių sąjunga, kurios vienas iš narių ir buvo inicijavęs akmens pastatymą.

Pasirodžiusi publikacija nustebino merą Raimondą Januševičių. Gal net ne tiek publikacija, o pati situacija, tad jis penktadienį vieno susitikimo metu teigė, jog reikėjo kai kam „pasakyti, kur yra traktorius, kaip jis veikia ir ką su juo reikėtų daryti“. Ir, panašu, tik tiek ir reikėjo, nes akmuo jau savo vietoje. Paklaustas, tai kam gi galiausiai buvo pavesta atlikti darbus, nes atsiųstose nuotraukose dviejų skirtingų įstaigų darbuotojai, meras nedetalizavo, teigė, kad darbas atliktas bendromis jėgomis, o svarbiausia, kad padaryta tai, kas seniai turėjo būti padaryta.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.