Įrengs priėjimus prie pėsčiųjų perėjos

Nuo gegužės 20 dienos numatoma darbų pradžia regioniniams keliams priklausančioje Kauno gatvėje, Girėnuose, ties esančia pėsčiųjų perėja.

„Perėjos, vedančios į niekur, pertvarkymas“, – skelbia savivaldybės administracija ir informuoja, kad nuo gegužės 20 d. numatoma darbų pradžia regioniniams keliams priklausančioje Kauno gatvėje, Girėnuose, ties esančia pėsčiųjų perėja.

„Šie darbai skirti gerinti eismo dalyvių saugumą, įrengiant abiejose kelio pusėse priėjimus prie pėsčiųjų perėjos“, – praneša savivaldybės administracija ir priduria, kad preliminarus AB „Kelių priežiūra“ nurodytas darbų terminas gegužės 20–spalio 31 d. Tad tiek gyventojus, tiek vairuotojus prašo būti kantrius ir supratingus, kol vyks infrastruktūros gerinimo darbai.

Apie į niekur vedančią perėją diskutuota ne vienerius metus, dar 2018m. savivaldybės eismo saugumo komisija dėl jos svarstė kreiptis į tuometinę Lietuvos kelių direkciją ir prašyti įvertinti situaciją, galbūt perėją pataisyti.

perejos girenai2Preliminarus AB „Kelių priežiūra" nurodytas darbų terminas gegužės 20 d. – spalio 31 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.