Prie Šakių BCA vairo stoja nauja pirmininkė

Šakių rajono bendruomenių centrų asociacijos vadove vienbalsiai išrinkta Išdagų bendruomenės centro pirmininkė Rasa Kopicė, žadanti ir toliau tęsti asociacijos darbus. „Draugo“ archyvo nuotr.

Šakių rajono bendruomenių centrų asociacijos (BCA) išvažiuojamojo visuotinio ataskaitinio-rinkiminio susirinkimo metu asociacijos pirmininkės pareigos patikėtos Išdagų bendruomenės centro (BC) pirmininkei Rasai Kopicei, kurios siekiuose – tęsti asociacijos veiklas.

Šakių BCA pernai lapkritį Sintautuose pažymėjo savo veiklų 20-ąjį jubiliejų, prie asociacijos vairo jau 20 metų stovėjo Grina Šnirpūnienė. Šiemet vyko išvažiuojamasis visuotinis ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas, kurio metu aplankyti Kiduliai, Jurbarkas. Susirinkimo metu bendruomenių centrų asociacijos pirmininkė G. Šnirpūnienė pateikė metinę veiklos ataskaitą už 2023 m., kuriai vienbalsiai pritarta. Išklausyta ir finansinė ataskaita. BCA taryba pareigas sutiko eiti toliau, tačiau asociacijos pirmininkė G. Šnirpūnienė jau prieš dvejus metus prašė būti perrenkama, tuomet sutiko dar šiek tiek padirbėti.

Bendruomeniečiai padėkojo pirmininkei už pagalbą, rūpestį ir ilgametę bendrystę, o BCA vairas patikėtas Išdagų BC pirmininkei R. Kopicei. Jai bendruomeniečiai linkėjo kantrybės, supratingumo, bendruomeniškumo.

Išvažiuojamojo susirinkimo metu Šakių bendruomenių centrų atstovai susipažino ir su Jurbarko miestu ir jo lankytinais objektais. Kelionę baigė Girdžiuose, „Sūrio džiazo“ edukacijoje.

Vėliau pakalbinta naujoji pirmininkė R. Kopicė atskleidė, kad asociacijos pirmininkės pareigos jai nebuvo staigmena – naujos pirmininkės kandidatūros buvo svarstytos BCA tarybos susirinkimuose. R. Kopicė jau treti metai vadovauja Išdagų BC, yra ir Šakių BCA tarybos narė.

„Asociacijos pirmininkas – be abejo, atsakomybė yra didelė, reikalų daug. Tačiau žadėjo padėti ir taryba, todėl tuos dvejus metus ir sutikau imtis šių pareigų, – sakė R. Kopicė. – Nesispraudžiu aš čia labai į tą viešumą, taip netyčia įkritau... Bet iš kitos pusės – man tai nauja patirtis – ir daug naujo sužinai, ir mokytis yra dar ko.“

R. Kopicė šypsosi sakydama, kad jai šie visuomeniniai reikalai – tarsi ketvirtas vaikas, mat jos trys atžalos jau užaugusios.

„Reikia tęsti asociacijos darbus, tą ir žadu daryti. Palaipsniui įsivažiuoti. Tiesa, dar turėsiu susipažinti su nemažai žmonių, ne visas bendruomenes pažįstu“, – sako R. Kopicė.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.