Miesto strategija – finansuojamųjų sąraše

Neseniai vykusiame visuotiniame Šakių miesto VVG susirinkime aptartas 2023–2029 m. vietos plėtros strategijos. D. Pavalkio nuotr.

Šakių miesto vietos veiklos grupė (VVG) dalijasi džiugia žinia – Šakių miesto vietos plėtros strategija įtraukta į finansuojamų strategijų sąrašą.

Pagal ministerijos planus, artimiausiu metu bus paskelbtas kvietimas teikti administravimo paraiškas. Tad tikimasi, kad 2024 m. pabaigoje Šakių miesto VVG jau galės paskelbti pirmąjį kvietimą pareiškėjams teikti projektų įgyvendinimo planus.

Neseniai vykusiame visuotiniame Šakių miesto VVG susirinkime aptartas 2023–2029 m. vietos plėtros strategijos, kurios tikslas skatinti socialinę atskirtį patiriančių Šakių miesto gyventojų integraciją ir ekonominį aktyvumą, patvirtinimas ir jos įgyvendinimo administratoriaus skyrimas.

Posėdyje dalyvavęs savivaldybės meras Raimondas Januševičius pirmiausiai administravimą pasiūlė nevyriausybiniam sektoriui. Kadangi šie atsisakė, nes neturi nei patirties, nei reikalingų žmonių, vienbalsiai nuspręsta šį darbą pavesti Šakių turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojams, vadovaujamiems Daivos Palukaitienės.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.