Civilinė statistika: gimė 13, mirė 34 žmonės


Savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyrius skelbia apie birželio mėnesio civilinės būklės įrašus. Tad kiek naujagimių mūsuose išvydo pasaulį, kiek porų susituokė, o kiek rajono gyventojų netekome?

Skyriaus duomenimis, birželį Šakių rajone registruota 13 naujagimių – 10 mergaičių ir trys berniukai (du naujagimiai gimė užsienyje). Visgi mirtingumas gimstamumą lenkė – praėjusį mėnesį pasaulį paliko 34 rajono gyventojai (dviejų gyvybė užgeso užsienyje). Vestuvinius žiedus sumainė 11 porų (dvi iš jų užsienyje), o penkios santuoką nutraukė. Birželį buvo užregistruoti ir du tėvystės pripažinimo atvejai, keturi papildymo, pakeitimo, ištaisymo išrašai.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.