
Sprendžiant iš priedų savivaldybės administracijoje, gyvenimu skųstis bent jau ten dirbantys tikrai negalėtų – prieš šventes 272 darbuotojus pasiekė gana solidūs ir didesni nei pernai priedai prie algos.
Kaip patikslino savivaldybės administracijos Apskaitos skyriaus vedėja Vitalija Tumienė, iš viso išmokėta kiek daugiau nei 157 tūkst. eurų (neatskaičius mokesčių) – kiek daugiau nei 35 tūkst. daugiau nei pernai. Priedus metų pabaigoje gavo 272 žmonės. Jiems, nepriklausomai nuo užimamų pareigų ar darbo stažo, išmokėta po 600 eurų. Tiesa, meras ir vicemerai priedų negavo, tačiau likusiesiems išmokėta daugiau nei pernai – tuomet visu etatu ar ne trumpiau kaip tris mėnesius dirbantys gavo po 500 eurų, o dar ankstesniais metais priedai buvo po 400 eurų.
Arūnas iš Ringaudų:





