
Šventiniu laikotarpiu Gelgaudiškio dvaro parke nustebino nemalonus vaizdas – nupjauta pora eglučių, vienos iš jų tiesiog nurėžta viršūnė. Bendruomeniečiai viešojoje erdvėje svarstė, ar tikrai taip pasielgusiam piliečiui šventės bus jaukesnės, tačiau akivaizdu, kad sąmoningumo žmonėms visgi trūksta. Tačiau yra ir išties atsakingų piliečių, kurie praėjus šventėms jau galvoja, kaip atsakingai atsikratyti žaliaskarėmis. Šakių seniūnas Dalius Jasevičius patikslino, jog, kaip ir ankstesniais metais, po Trijų Karalių bus atitverta teritorija aikštelėje prie bažnyčios, kur ir raginama palikti nupuoštas eglutes ar jų šakas, kad nebūtų mėtoma, kur papuola.
Arūnas iš Ringaudų:





