
Prieš didžiąsias metų šventes „Caritas“ savanoriai skurdžiau gyvenantiems dalino „Dosnumo krepšelius“, kuriuos būtiniausiais maisto produktais pripildė geradariai. Šakių „Caritas“ skelbė, kad Šakiuose buvo išdalinti 52 maisto krepšeliai, kuriuos pasiimti ir grąžinti buvo galima bažnyčioje bei parapijos namuose. Aktyviai prie akcijos prisijungė ir „Carito“ skyriai. Iš viso su kitomis rajono parapijomis buvo išdalinta maždaug 170 krepšelių. Kaip sakė Šakių „Carito“ vadovė Vilija Matulaitienė, tie, kurie aukojo, tai darė išties dosniai, krepšeliuose buvo ne patys pigiausi produktai, daug kruopų, majonezo, žirnelių. Buvo ir tokių aukotojų, kurie nupirko daug cukraus, aliejaus ar aukojo medaus, tad maisto produktus savanoriai šiek tiek paskirstė, kad krepšeliai būtų įvairesni. Vidutiniškai vienas krepšelis svėrė apie 10 kg.
Arūnas iš Ringaudų:





