Avariniai medžiai

Šiuo metu Šakių rajono savivaldybėje vyksta avarinių medžių šalinimo darbų pirkimo konkursas.

Balandžio 8 dieną vyks konkurso, kuriame dalyvauja „Jurgita“ ir „Aplinkos darbai“, dalyvių vokų atplėšimas. Kaip ketvirtadienį vykusiame susirinkime kalbėjo Ūkio skyriaus vyresnioji specialistė Asta Cikanienė, visų seniūnijų poreikių nepavyks patenkinti. Barzduose leista pašalinti 4 medžius, Griškabūdyje – 4, Gelgaudiškyje – 8, Kiduliuose – 6, Kriūkuose – 10, Kudirkos Naumiestyje – 6, Lekėčiuose – 8, Lukšiuose 10, Plokščiuose – 4, Sintautuose – 10, Slavikuose – 6, Sudarge – 10, Šakiuose – 30. Jeigu darbų kaina bus didesnė, gali mažėti šalinamų medžių skaičius.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.