Ruošiasi akcijai

cikanieneBalandžio 16 dieną šiemet vyks kasmetinė pavasarinė akcija „Darom 2011“.

Rajono seniūnų susirinkime kalbėjusi Ūkio skyriaus vyresnioji specialistė Asta Cikanienė seniūnus įspėjo, kad vykdomų akcijų metu bent dalį šiukšlių maišų pasirūpintų pačios seniūnijos, nes dėl šiukšlių maišų gavimo iš akcijos rengėjų šiuo metu savivaldybė  dar tik derasi. Be to, šiųmetės akcijos metu nebus rūšiuojamos atliekos. Pasak A. Cikanienės, pernykštis rūšiavimas nedavė naudos dėl to, kad nešvaraus plastiko niekas nepriėmė, todėl visos šiukšlės buvo suverstos į vieną krūvą. Ji paragino pagal galimybes išvežimui nedėti ir žaliųjų atliekų, nes savivaldybei reikės apmokėti iš savo lėšų už transportavimą į Marijampolės sąvartyną, todėl norima, kad šiukšlių kiekis būtų kiek galima mažesnis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.