Šiais metais bendruomenės narių entuziazmas įgavo pagreitį. Vasarą buvo suorganizuota antroji Sporto šventė, į kurios rungtis užsiregistravo net 112 dalyvių: amžiaus grupėje iki 14 metų – 31 vaikas, nuo 14 iki 29 metų – 48 jaunuoliai, vyresniojo amžiaus grupėje – 33 vyrai ir moterys. Jie jėgas išbandė įvairiausiose sporto šakose: nuo mažųjų žaidimėlių iki krepšinio baudų mėtymo, humoristinio tinklinio, baudinių spardymo į futbolo vartus, smiginio, kaladės metimo, „gyros“ kilnojimo ir tradicinio virvės traukimo.
A. D. Narkūnienė pasakojo, kad bendruomeniečių šūkis „Sportuokim ir būsim sveiki!“ prieš keletą metų peraugo į projektinę veiklą, kurios tikslas – sudaryti sąlygas propaguoti sveiką gyvenimo būdą, sportuoti ir skleisti šią patirtį tarp kitų rajono bendruomenių. Nors mintis turėti savo treniruoklių salę keturnaujieniečių galvose kirbėjo dar 2011 metais, tačiau ją paversti tikrove pavyko tik pasinaudojus europinėmis lėšomis. Laimėjusi projektą pagal Šakių krašto integruotą vietos plėtros strategiją „Gyvensenos kokybės gerinimas Šakių rajono kaimo vietovėse“, kartu su partneriais - Tarpučių gyventojais – Keturnaujienos bendruomenės centras 2013 metų vasario mėnesį pradėjo ilgą svajonės įgyvendinimo kelią, o praėjusį trečiadienį oficialiai atvėrė naujut naujutėlaitės treniruoklių salės duris.
Ne paslaptis, kad Keturnaujienos bendruomenė seniai palaiko draugiškus ryšius su savo kaimynais -Tarpučių kaimo gyventojais, todėl šie tokią svarbią dieną taip pat nepamiršo jų aplankyti. Ir ne tuščiomis atvyko - su gera nuotaika, su lauktuvėmis, su baltu pavydu. „Ne veltui sakoma: „Jei nebėgioji, kol jaunas, tai pradedi, kai pasensti“, - šmaikštavo Tarpučių moterys, save vadinančios „čerauninkėmis“. Mat jos renka ir džiovina įvairiausias žoleles, uogas bei vaisius, iš kurių užpiltinių maišo visokiausius gydomuosius eleksyrus. Vieną iš jų „Aštuoni viename“, gydantį nuo visų ligų, „čerauninkės“ įteikė A. D. Narkūnienei.
Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus kūno kultūros mokytojas Vytautas Smirnovas, konsultavęs keturnaujieniečius sportinio inventoriaus montavimo ir treniravimosi klausimais, visiems pageidavusiems sudaręs specialias programas, pabrėžė, kad „vaistai niekada nepakeis judėjimo, o judėjimas gali pakeisti vaistus.“ „Norėčiau, kad jūsų entuziazmas neblėstų, kad sportuotumėte sau, o ne kitiems“, - kalbėjo instruktorius, per 15 užsiėmimų apmokęs ir treniravimosi programas sudaręs 32 judėjimui neabejingiems vietiniams gyventojams.
Keturnaujienos kaimo moterys pasakojo, kad, nenorėdamos užsisėdėti namuose, prieš aštuonerius metus pradėjo važinėti į sporto klubo „Audra“ treniruoklių salę, o kai tokia salė buvo įrengta Būbleliuose, visos „persibazavo“ į ją. Šiandien jos džiaugiasi, kad nuo šiol nereikės važinėti nei į Šakius, nei į Būblelius – sportuoti galės naudodamosis bendruomenės inventoriumi. Kad treniruoklių salės reikėjo ir kad užsiėmimus joje daugelis renkasi kaip vieną iš populiariausių sportavimo būdų, parodė didelis vaikų, jaunimo ir vyresnių žmonių susidomėjimas, ir ne tik vietinių, bet ir atvykstančių iš gretimų kaimų. „Mes priimsim visus, - atviravo bendruomenės pirmininkė. - Džiaugiamės, kad pas mus sportuoti atvyksta ir kaimynai. Didelė garbė juos priimti.“
Keturnaujienos bendruomenės centro treniruoklių salės atidarymo ceremonijoje dalyvavo rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius, tarybos narys Kęstutis Gudelevičius, Sintautų seniūnas Kęstutis Birbilas, Šakių policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnė Aušra Mockevičiūtė. Jie džiaugėsi, kad bendruomenės vis dažniau įgyvendina tokius projektus, kuriais ne tik propaguojamas sveikas gyvenimo būdas, o sportas siūlomas kaip laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir stiprinami kaimo žmonių tarpusavio ryšiai bei savanorystės jausmas. A. D. Narkūnienei nepamiršo padėkoti ir savi bendruomeniečiai, išreiškę viltį, jog toks įgyvendintas projektas būtų ne paskutinis.