Griškabūdyje vyko tradicinis gatvės krepšinio turnyras „3x3“

krepsinisBirželio 20 d. Griškabūdyje jau 19-ąjį kartą vyko gatvės krepšinio turnyras „3x3“, kuriame susirungė net 32 komandos, jėgas išbandžiusios penkiose amžiaus grupėse.
 
Nuotr. „Novos“ krepšininkai (geltona apranga) nugalėtojų pozicijos niekam neužleidžia jau keletą metų iš eilės.

Tradicinėmis tapusios gatvės krepšinio varžybos kiekvienais metais į Griškabūdį pritraukia nemažai sportininkų ne tik iš mūsų rajono, bet ir iš Marijampolės, Kauno, Vilniaus. Į turnyrą penkiose amžiaus grupėse šiemet registravosi 36 komandos, tačiau į aikštelę išbėgo tik 32. Neatvyko penktosios amžiaus grupės (35-39 m.) komandos.
Po atkaklios kovos paaiškėjo, kad pirmoje, mažiausiųjų grupėje (iki 12 m.) pirmąją vietą iškovojo Kudirkos Naumiesčio „Burbuliukų“ komanda. Antroje grupėje (13-15 m.) nugalėtojais tapo „Nevykėliai žaidėjai“ iš Šakių, trečioje (16-18 m.) – kauniečiai „Ačkarikai“. Ketvirtoje grupėje (19-34 m.) triumfavo „Valjonos“ komanda iš Kudirkos Naumiesčio. Šeštoje grupėje (40 ir daugiau m.) pirmųjų pozicijų neužleido griškabūdiečių „Nova“.

Nugalėtojai buvo apdovanoti turnyro organizatorių įsteigtais diplomais ir medaliais.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.