Tradicinėje Slavikų sporto šventėje varžėsi jaunimas

Slavikų seniūnijos bendruomenė kartu su aktyviu jaunimu jau keletą metų birželio mėnesį organizuoja tradicinę sporto šventę, kurioje buvo pristatytas projektas „Eismo saugumas bendruomenėse“. Tad visų rungčių dalyviai ir prizininkai bei žiūrovai buvo apdovanoti šviesą atspindinčiomis priemonėmis.
 
Tradicinės sporto šventės dalyviai varžėsi krepšinio5x5 ir tinklinio 3x3 varžybose bei smiginio rungtyje. Tarp krepšininkų geriausiai pasirodė ir nugalėtojais tapo šakiečių komanda „Bet kas“ (Edvinas Levišauskas, Justas Sakalauskas, Linas Macijauskas, Gytis Sutkus, Almantas Lieponis, Karolis Striūpaitis). Antroji vieta atiteko „Vožtuvams“ (Martynas Švelnys, Aurimas Švelnys, Rimvydas Šimaitis, Algirdas Žemaitis, Justas Sakalauskas, Eduardas Mačiulis), atvykusiems taip pat iš Šakių. Trečioje vietoje liko Išdagų „Sparta“ (Mantas Šereika, Egidijus Šereika, Audrius Zablackas, Karolis Mikutis, Martynas Antanaitis, Karolis Vilimaitis).

Tinklinio 3x3 varžybose dalyvavo net 12 komandų iš Šakių, Išdagų, Panovių, Slavikų, VSAT Pagėgių rinktinės Šilgalių užkardos, Slabadų. Visos komandos buvo vertos nugalėtojo vardo, tačiau šįkart triumfavo Slabadų (Vilkaviškio r.) komanda „Nuogi ant slenksčio“ (Justas Galginaitis, Tadas Lenktaitis, Šarūnas Balnaitis, Simonas Balnaitis). Antrąją vietą iškovojo šakiečių komanda „Finalo nebus“ (Augustas Jakas, Simanas Žurauskas, Rolandas Bugis ir Deividas Gustas). Trečioji vieta atiteko kitai šakiečių komandai „Šakiai“ (Justas Sakalauskas, Rytis Sakalauskas, Martynas Švelnys, Mindaugas Labanauskas).

Kas nežaidė aikštelėse, savo rankos taiklumą patikrino smiginio rungtyje. Merginų grupėje pirmoji vieta atiteko slavikietei Jovitai Pilkauskaitei. Antrąją  užėmė panovietė Gineta Sutkutė, trečiąją – slavikietė Rita Petravičiūtė. Vyrų grupėje nugalėtoju tapo šakietis Rytis Sakalauskas. Antras liko Mindaugas Labanauskas taip pat iš Šakių. Trečiąją vietą laimėjo Lukas Dirvelis iš Slavikų.   

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.