Turnyro taurė – „Laisvės“ krepšininkų rankose

laisve krepsinisVasario 14 dieną Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko tradicinis Lietuvos „Žalgirio“ draugijos ir Seimo nario Mindaugo Basčio krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Nuotr. Turnyro nugalėtojai „Laisvės“ krepšininkai kartu su (iš kairės) Lietuvos „Žalgirio“ draugijos generaliniu sekretoriumi Vytu Nėniumi ir Seimo nariu Mindaugu Basčiu.

Iš viso turnyre dalyvavo keturios kviestinės komandos: „Kriūkai“, Šakių „Skveras“, Griškabūdžio „Nova“ ir „Laisvė“, kuri pakeitė atsisakiusią „Valdoną“. Po burtų traukimo pirmos į kovą stojo „Kriūkų“ ir „Laisvės“ komandos. „Laisvė“ rezultatu 43:41 įveikė „Kriūkus“. Laimėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė M.Karpičius, pelnęs 9, G. Sutkus ir E Staugaitis – po 8 taškus. Tarp kriūkiečių geriausia sekėsi A. Švelniui ir P. Balčiūnui, pataikiusiems po 10 taškų.
 
Vėliau aikštelėje susitiko „Nova“ ir „Skveras“. Čia rezultatu 46:38 pergalę iškovojo griškabūdiečiai. 16 taškų nugalėtojams pelnė R. Murauskas, 7 – G. Bacevičius. „Skvero“ komandoje geriausiai sekėsi M. Švelniui, pelniusiam 16 taškų ir T. Butkui (10 taškų).

Pusfinalyje dėl III–IV vietos susirungė „Kriūkai“ ir „Skveras“. Pergalę ir trečiąją vietą rezultatu 41:25 iškovojo kriūkiečiai. Rezultatyviausiai tarp nugalėtojų žaidė A. Švelnys – 14 ir J. Stanaitis – 9 taškai. „Skvero“ komandoje 9 taškus pelnė V. Bernotas, 5 – T.Butkus.

Finale susitiko „Laisvės“ ir „Novos“ komandos. Pergalę ir turnyro taurę iškovojo „Laisvės“ krepšininkai. Jie griškabūdiečius įveikė 41:38. Nugalėtojams 12 taškų pelnė M. Karpičius, 11– M. Kriaučiūnas. „Novos“ komandoje rezultatyviausia žaidė R. Murauskas – 18 ir L. Matulaitis – 8 taškai.

Po varžybų diplomus ir taurę krepšininkams teikė Seimo narys Mindaugas Bastys. Absoliučiai rezultatyviausiu žaidėju pripažintas „Novos“ krepšininkas R. Murauskas. Jam apdovanojimą įteikė Lietuvos „Žalgirio“ draugijos generalinis sekretorius Vytas Nėnius, išreiškęs viltį, kad tradicinis turnyras vyks ir toliau.

Po apdovanojimų komandos buvo pavaišintos „Varpo“ mokyklos tradiciniu kugeliu, sūriu bei kepta duona su alumi.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.