Šakių „Vytis“ tęsia pergalių seriją

Praėjusį savaitgalį Šakių „Vytis“ pratęsė įspūdingų pergalių seriją ir du kartus nugalėjo „Palangos“ ekipą.

Penktadienį Nerijaus Zabarausko auklėtiniai svečiuose po permainingos kovos ir įspūdingai sužaisto trečiojo ketvirčio 75:67 (16:20, 17:22, 24:8, 18:17) nugalėjo „Palangą”. Nesustabdomas tarp mūsiškių buvo Karolis Brusokas – 27 taškai, Ignas Vaitkus pelnė 17, Paulius Beliavičius – 12 taškų.
 
Šeštadienį su palangiškiais „Vyčio“ krepšininkai susitiko Šakiuose. Mūsiškiai pranašumą įrodė 77:68 (25:19, 22:13, 11:12, 19:24) ir į savo sąskaitą įsirašė šešioliktą pergalę iš eilės. Rungtynių metu rezultatyviausiai žaidė Ignas Vaitkus – 16, Karolis Brusokas – 13, Paulius Beliavičius – 12, Ernestas Serkevičius ir Dominykas Domarkas – po 9 taškus.

Šiuo metu „Vytis“ yra antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Penktadienį Šakių komanda išvykoje susitiks su „Žalgiris-2“ ekipa, o šeštadienį namuose susirungs su „Telšiais“.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.