Šakietė – Lietuvos jaunių rinktinėje

andriukaityteKaune vykusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate ir jaunimo (iki 20 metų) pirmenybėse sėkmingai startavo Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro lengvaatlečiai.

Nuotr. Akvilė Andriukaitytė Lietuvos lengvosios atletikos čempionato finale varžėsi su  pajėgiausiomis Lietuvos sprinterėmis.

60 metrų bėgimo distancijoje Akvilė Andriukaitytė (treneris Algirdas Ulinskas) varžėsi  finale su pajėgiausiomis Lietuvos sprinterėmis ir iškovojo penktąją vietą, o jaunimo grupėje jai atiteko sidabro medalis. Šarūnas Leščevičius 400 metrų bėgimo rungtyje iškovojo penktąją vietą, Algimantas Žemaitaitis 800 metrų bėgimo distancijoje buvo devintas, o Mantas Macevičius 60 metrų bėgimo rungtyje užėmė vienuoliktą vietą.
 
Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių (16–17 metų) lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose Laura Sabaliauskaitė iškovojo sidabro medalį šuolio į tolį rungtyje, o Akvilė Andriukaitytė 60 metrų bėgimo distancijoje užėmė šeštąją vietą.

Akvilė Andriukaitytė pakviesta į Lietuvos jaunių rinktinę, kurios sudėtyje varžysis Baltijos šalių mače, vyksiančiame kovo mėnesį Latvijoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.