Nutrūko „Vyčio“ pergalių serija

Nacionalinėje krepšinio lygoje nutrūko įspūdinga Šakių „Vyčio” komandos pergalių serija. Savaitgalį krepšininkai patyrė net du pralaimėjimus.

Nerijaus Zabarausko auklėtiniai praėjusį penktadienį savų žiūrovų akivaizdoje po permainingos kovos 72:84 (17:19, 23:15, 14:30, 18:20) nusileido „Mažeikiams”.

Rezultatyviausiai susitikimo metu žaidė Ignas Vaitkus – 21, Ernestas Serkevičius ir Karolis Brusokas pelnė po 13, Dominykas Domarkas – 9, Marijus Užupis – 8 taškus.
 
Šeštadienį „Vytis” Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) patyrė dar vieną skaudžią nesėkmę. Svečiuose 98:69 (33:6, 23:23, 23:21, 19:19) turėjo pripažinti Marijampolės „Sūduvos-Mantingos” pranašumą. Šakių komandai padėti negalėjo Ignas Vaitkus ir Karolis Brusokas. Marijus Užupis susitikimo metu pelnė 13,Taurantas Tamošiūnas – 11, Paulius Beliavičius ir Ernestas Serkevičius – po 10 taškų.

Po nesėkmingo savaitgalio „Vytis“ išliko antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Šeštadienį išvykoje „Vytis“ susirungs su „Perlas-MRU“ ekipa.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.