Mokytojui atminti – stalo teniso varžybos

stalo tenisasNeseniai Gotlybiškiuose, Siesartėnų pagrindinio ugdymo skyriuje, vyko stalo teniso varžybos, skirtos mokytojo Česlovo Vyšnevecko atminimui. Jose savo jėgas išbandė penkios merginos ir šešiolika vyrų.

Nuotr. Varžybų nugalėtojai buvo pagerbti Jaunimo kūrybos ir sporto centro įsteigtais apdovanojimais.

Merginų grupėje pirmą vietą iškovojo šakietė Aida Kriaučiūnienė, antrą – jauniausia varžybų sportininkė Aistė Puidokaitė iš Duobiškių, trečią – Daiva Lenktaitienė iš Gotlybiškių.
 
Po aršių kovų paaiškėjo ir stipriausias vyrų trejetukas. Pirmą vietą iškovojo iš Gotlybiškių kilęs, dabar Kaune gyvenantis Antanas Demikis, antras liko taip pat kaunietis Mantas Gardziulevičius, trečią vietą užėmė gelgaudiškietis Dainius Indriūnas.

Vyresni varžybų dalyviai pasidalino šiltais prisiminimais apie mokytoją Č. Vyšnevecką, prisiminta ir netikėtai pernai Anapilin išėjusi jo žmona Ramutė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.