„Vytį“ varžovai palaužė trečiąkart iš eilės

Be pralaimėjimų ilgą laiką žaidęs Šakių „Vytis“ pradėjo klupti. Po iš eilės pelnytų 18 pergalių praėjusį savaitgalį „Vytis“ patyrė trečią iš eilės pralaimėjimą, nors išsaugojo antrą vietą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyrinės lentelės vietoje.

Praėjusį šeštadienį Šakių „Vytis” Nacionalinėje krepšinio lygoje sužaidė paskutines reguliariojo sezono rungtynes. Svečiuose po permainingos kovos ir pratęsimo 92:91 (21:26, 20:23, 18:16, 20:14, 13:12) „Vytis“ nusileido Vilniaus „Perlui-MRU”. Pratęsimo metu vyko permaininga kova, tačiau paskutinė šakiečių ataka tikslo nepasiekė ir kova baigėsi apmaudžia vieno taško persvara šeimininkų naudai. Visgi turnyrinėje lentelėje Šakių komanda išsaugojo antrąją poziciją.
 
Rezultatyviausiai žaidė Ignas Vaitkus – 21, Karolis Brusokas – 16, Paulius Beliavičius – 14, Dominykas Domarkas – 10.

Tad pasibaigus reguliaraus sezono kovoms paaiškėjo galutinės komandų pozicijos ir atkrintamųjų varžybų poros. Atkrintamosios varžybos startuos jau antradienį, o jose pirmiausiai kovos 5–12 vietas užėmusios komandos. 1–4 vietas užėmusios ekipos iš karto pateko į ketvirtfinalį ir lauks, kaip baigsis aštuntfinalio kovos tarp 5–12 komandų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.