Geriausi plaukikai – „Varpe“

plaukikaiPraėjusį ketvirtadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto baseine vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų moksleivių plaukimo varžybos, kuriose jėgas išbandė 49 plaukikai.
Nuotr. I-IV klasių grupėje jėgas išbandė 16 moksleivių.

Varžybos vyko trijose grupėse – I–IV, V–VIII ir IX–XII klasių. I grupė plaukė 25 m, kitos dvi – po 50 m laisvu stiliumi.

Jauniausių moksleivių amžiaus grupėje plaukė 16 moksleivių. Tarp mergaičių nepralenkiamos buvo „Varpo“ moksleivės. Pirma atplaukė Smiltė Bacevičiūtė, antra liko Skaistė Liepuoniūtė, trečią vietą užėmė Leonora Tarnauskaitė. Tarp berniukų pirmą vietą iškovojo taip pat varpietis Eimantas Pečiukaitis, antras liko lukšietis Dominykas Laukaitis, trečią vietą iškovojo Kernius Martinaitis iš „Varpo“.
 
Daugiausiai dalyvių buvo V–VIII klasių grupėje – 20, iš jų  8 mergaitės ir 12 berniukų. Tarp mergaičių geriausiai sekėsi Kamilei Bakšytei iš „Varpo“, antra atplaukė lukšietė Emilija Jokymaitytė, trečią vietą užėmė varpietė Rita Makūnaitė. Iš berniukų greičiausias buvo lukšietis Pijus Jonaitis, antras liko Arnas Marčiulionis, trečią vietą iškovojo Benas Vaišvilas. Abu moksleiviai – iš „Varpo“ mokyklos.

IX–XII klasių grupėje plaukė tik dvi merginos, tad jos tarpusavy ir išsiaiškino, kuri geresnė plaukikė. Pirmą vietą, gerokai aplenkusi savo varžovę, laimėjo Lukšių Vinco Grybo gimnazistė Ieva Kasparaitytė. Antrą vietą laimėjo „Žiburio“ gimnazijos moksleivė Justina Kaminskaitė. Šioje amžiaus grupėje plaukė 13 vaikinų. Visas tris prizines vietas pasidalijo „Žiburio“ gimnazijos moksleiviai. Pirmą vietą iškovojo Erikas Puidokas, antras liko Dominykas Staugaitis, trečią vietą laimėjo Augustas Ūsas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.