Bendruomenių sporto šventėje – 24 bendruomenės

luksiaiJau ketvirtą kartą organizuojamos sporto rungtynės sukvietė 24 rajono bendruomenes kartu smagiai praleisti šeštadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre. Jose pasirodė ir naujų dalyvių: neseniai susikūrusių Kubilių ir Lepšių bendruomenių atstovai. 2016-ieji yra paskelbti Bendruomenių metais, todėl sporto šventės tikslas – skatinti sveiką gyvenseną.

Nuotr. Lukšių komanda tapo absoliučia šventės nugalėtoja. Ji puikiai pasirodė ne tik virvės traukimo rungtyje.

Stalo teniso mėgėjai – 14 moterų ir 24 vyrai stoja prie stalų. Nors kovos trunka ilgai, pagaliau paaiškėja rezultatai: stalo teniso čempionais tampa Gelgaudiškio bendruomenės centro ,,Atgaiva“ komanda (pirmininkas Artūras Varankevičius). Jiems įteikiami Seimo nario Mindaugo Basčio medaliai. Teniso varžybose moterys prizines vietas pasidalina taip: pirma vieta – Augustė Jočiūtė (Gelgaudiškis), antra –  Daiva Lenktaitienė (Gotlybiškiai), trečia – Giedrė Liepuonytė (Kubiliai). Tarp vyrų pirmą vietą iškovojo Dainius Indriūnas (Gelgaudiškis), antras lieka Martynas Augaitis (Gotlybiškiai), trečias – Ramūnas Bulotas (Gelgaudiškis).          
 
Prasideda ne ką mažiau azartiška rungtis – smiginis, sudominęs net 67 sportininkus. Tarp moterų nepralenkiama girėniškė Marija Morozaitė, antra lieka Sandra Sutkutė iš Kubilių, trečia – Viktorija Vyšniauskaitė iš Briedžių. Tarp vyrų pirmą vietą iškovojo lukšietis Almantas Pavalkis, antras liko Armonas Dirvelis iš Plokščių, trečią vietą užėmė Mantas Brazdauskas iš Liepalotų.                                                                  

Aistras kaitino rankų lenkimo varžybos, kuriose dalyvavo ir moterys. Nugalėtojais skelbiama Slavikų komanda: Rasa Leškevičiūtė ir Mantas Sutkus. Antra vieta teko tenkintis Jolantai Kriaučiūnienei iš  Girėnų ir Juliui Karaliui iš  Gelgaudiškio. Treti liko Roberta Gurevičiūtė iš Barzdų ir Ramūnas Laurinaitis iš Lukšių.

Krepšinio mėgėjai jėgas bandė baudų metimo rungtyje. Taikliausia buvo lukšietė Ilma Moleikaitytė, antra – Raminta Kalkauskaitė  (Janukiškiai),  trečia – Sandra Sutkutė (Kubiliai). Pagirtiną taiklumą nuo baudų metimo linijos pademonstravo Robertas Balčius (Briedžiai), antras liko – Vaidas Miščikas (Lukšiai), trečias – Gytis Sutkus (Kubiliai).                                         

Didelio dalyvio būrio ir susidomėjimo sulaukė virvės traukimo rungtis. Komandą sudarė dvi moterys ir trys vyrai. Dalyvavo 10 komandų: Gelgaudiškio, Lepšių, ,,Tėviškės“, Lukšių, Girėnų, Briedžių, Kudirkos Naumiesčio ,,Santaka“, Sudargo, Gotlybiškių, Barzdų. Stipriausi pasirodė Lukšių komanda, antra vieta atiteko Girėnų, trečia – Gelgaudiškio komandoms.

Absoliučia nugalėtoja tapo Lukšių bendruomenė (pirmininkas Sigitas Bendorius).  Komanda apdovanojama mero Juozo Bertašiaus bei Šakių rajono bendruomenių centrų asociacijos įsteigtomis taurėmis.

Antrą vietą iškovojo Girėnų bendruomenės centro komanda (pirmininkas Zigmas Povilaitis), kuri apdovanojama Žemdirbių sąjungos pirmininko Rimanto Valiuko įsteigta taure.

Trečią vietą užėmusiai Gelgaudiškio bendruomenės centro ,,Atgaiva“ (pirmininkas A. Varankevičius) komandai įteikiama ,,Audros“ klubo prezidento Kęstučio Smirnovo įsteigta taurė.

Šakių bendruomenių centrų asociacijos pirmininkė Grinutė Šnirpūnienė ir Šakių rajono žemdirbių sąjungos pirmininkas, mero padėjėjas R.Valiukas pasidžiaugė dalyvaujančių bendruomenių narių, ypač  jaunimo, gausa.

Seimo narys Mindaugas Bastys įsteigė prizus vyriausiai žaidynių dalyvei Aldutei Narkūnienei iš Keturnaujienos ir jauniausiam žaidėjui plokštiečiui Rimantui Valaičiui.

Šiemet bendruomenių šventės organizatoriai dalyvius ir svečius vaišino  kvapniomis bandelėmis ir karštu sultiniu, kuriuos paruošė Girėnų šeimininkės.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.