„Fortūnos“ sąskaitą papildė dar keturi medaliai

stangistai fortuna
„Fortūnos“ komanda nutvisko sidabru – medalius iškovojo Giedrė Vidžiūnienė (kairėje), Oksana Rimkienė (viduryje), Vidmantas Baublys (sėdi) ir sportininkus ruošęs treneris Rimantas Simokaitis. „Fortūna“ nuotr.

Praėjusią savaitę Druskininkuose susibūrė daugiau nei 2 tūkst. sportininkų iš 26 šalių – čia vykusiose XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės dalyvavo ir Šakių sporto klubo „Fortūna“ atstovai, klasikinio štangos spaudimo rungtyje iškovoję net keturis sidabro medalius.
 
Moterų veteranių amžiaus grupėje 63 kg svorio kategorijoje antrąja vieta džiaugėsi Giedrė Vidžiūnienė (57,5 kg), o grupėje „Open“ sidabro medaliu pasipuošė Oksana Rimkienė (42,5 kg).

Kraštietėms nenusileido ir vyrai – antrojoje veteranų grupėje antrąją vietą iškovojo Vidmantas Baublys (100 kg ), varžęsis 74 kg svorio kategorijoje. Toje pačioje grupėje jėgas išbandė ir „Fortūnos“ sportininkų treneris Rimantas Simokaitis, kuris 105+ kg kategorijoje  (172,5 kg) taip pat buvo apdovanotas sidabru.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.