„Fortūnos“ sąskaitą papildė dar keturi medaliai

stangistai fortuna
„Fortūnos“ komanda nutvisko sidabru – medalius iškovojo Giedrė Vidžiūnienė (kairėje), Oksana Rimkienė (viduryje), Vidmantas Baublys (sėdi) ir sportininkus ruošęs treneris Rimantas Simokaitis. „Fortūna“ nuotr.

Praėjusią savaitę Druskininkuose susibūrė daugiau nei 2 tūkst. sportininkų iš 26 šalių – čia vykusiose XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės dalyvavo ir Šakių sporto klubo „Fortūna“ atstovai, klasikinio štangos spaudimo rungtyje iškovoję net keturis sidabro medalius.
 
Moterų veteranių amžiaus grupėje 63 kg svorio kategorijoje antrąja vieta džiaugėsi Giedrė Vidžiūnienė (57,5 kg), o grupėje „Open“ sidabro medaliu pasipuošė Oksana Rimkienė (42,5 kg).

Kraštietėms nenusileido ir vyrai – antrojoje veteranų grupėje antrąją vietą iškovojo Vidmantas Baublys (100 kg ), varžęsis 74 kg svorio kategorijoje. Toje pačioje grupėje jėgas išbandė ir „Fortūnos“ sportininkų treneris Rimantas Simokaitis, kuris 105+ kg kategorijoje  (172,5 kg) taip pat buvo apdovanotas sidabru.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.