Kraštiečius ir vėl lydėjo sėkmė

kartingai apdovanojimai
Čempionu „Retro Minsk“ klasėje tapo kraštietis Kęstutis Jankauskas, šalia jo ant nugalėtojų pakylos stojosi ir antrąją vietą iškovojęs Saulius Antanaitis. Tėčius palaikė didžiausi gerbėjai – sūnūs Kazimieras Antanaitis ir Vytenis Jankauskas. Asmeninio archyvo nuotr.

Rugpjūčio 6 d. Smalininkuose praūžė Lietuvos kartingų čempionato IV etapas. Čia fortūna nusišypsojo net trims kraštiečiams.
 
Daugiau nei šimtas kartingų aistruolių varžėsi 17-oje kategorijų, į kurias buvo skirstomi pagal amžių, kartingų variklių galingumą ir kitus parametrus. Čempionate dalyvavo ir aštuoni mūsų krašto atstovai, beveik pusė jų užlipo ant nugalėtojų pakylos – „Retro Minsk“ klasėje pirmąja vieta džiaugėsi Kęstutis Jankauskas, o antrąja – Saulius Antanaitis. Sidabru pasipuošė ir Vytautas Adomaitis, pergalę iškovojęs „Kz2 Masters“ klasėje.

Čempionas K. Jankauskas tikino, jog lenktynėse vyravo išties šauni atmosfera – džiugino geras oras, gausi publika, ir puiki kolegų kompanija – jauniausiajam buvo vos 4 m., o vyriausiajam – 66 m.

Tad pergalės skonį ir vėl pajutę kraštiečiai jau gali ruoštis kitam čempionato etapui, kuris vyks rugsėjo 10 dieną Šiauliuose.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.