Kraštiečius ir vėl lydėjo sėkmė

kartingai apdovanojimai
Čempionu „Retro Minsk“ klasėje tapo kraštietis Kęstutis Jankauskas, šalia jo ant nugalėtojų pakylos stojosi ir antrąją vietą iškovojęs Saulius Antanaitis. Tėčius palaikė didžiausi gerbėjai – sūnūs Kazimieras Antanaitis ir Vytenis Jankauskas. Asmeninio archyvo nuotr.

Rugpjūčio 6 d. Smalininkuose praūžė Lietuvos kartingų čempionato IV etapas. Čia fortūna nusišypsojo net trims kraštiečiams.
 
Daugiau nei šimtas kartingų aistruolių varžėsi 17-oje kategorijų, į kurias buvo skirstomi pagal amžių, kartingų variklių galingumą ir kitus parametrus. Čempionate dalyvavo ir aštuoni mūsų krašto atstovai, beveik pusė jų užlipo ant nugalėtojų pakylos – „Retro Minsk“ klasėje pirmąja vieta džiaugėsi Kęstutis Jankauskas, o antrąja – Saulius Antanaitis. Sidabru pasipuošė ir Vytautas Adomaitis, pergalę iškovojęs „Kz2 Masters“ klasėje.

Čempionas K. Jankauskas tikino, jog lenktynėse vyravo išties šauni atmosfera – džiugino geras oras, gausi publika, ir puiki kolegų kompanija – jauniausiajam buvo vos 4 m., o vyriausiajam – 66 m.

Tad pergalės skonį ir vėl pajutę kraštiečiai jau gali ruoštis kitam čempionato etapui, kuris vyks rugsėjo 10 dieną Šiauliuose.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.