Varžybos ir pasiektos pergalės – ilgai puoselėtos svajonės įgyvendinimas

mykolaitis m
Kraštietis Marius Mykolaitis varžybose debiutavo išties įspūdingai – pergales pasiekė Naujokų bei Vyrų kultūrizmo kategorijose, tačiau ar ir toliau sieks profesionalių rezultatų, dar nežino. Kaune praskriejo pirmosios pavasario sezono fitneso ir kultūrizmo varžybos „Valio Profeel Cup 2023“, kuriose puikius rezultatus demonstravo ir kraštietis Marius Mykolaitis.

Jis Naujokų kategorijoje iškovojo pirmą vietą, o Vyrų kultūrizme užėmė ketvirtą vietą. Pasak M. Mykolaičio, pasiekti rezultatai jį džiugina, nes išbandyti save varžybose buvo viena iš senų jo svajonių. Šio tikslo jis bandė siekti ir anksčiau – prieš pirmąjį karantiną planavo dalyvauti varžybose, tam ruošėsi, tačiau likus trims savaitėms iki varžybų viskas buvo atšaukta, tad ir svajones teko atidėti. Tačiau ta mintis ir noras, sako pašnekovas, niekur nedingo, tad džiaugiasi sulaukęs palankesnio laiko ir galimybės išbandyti savo jėgas.
 
Tiesa, nors M. Mykolaitis yra šakietis, jis šiuo metu gyvena ir treniruojasi Kaune („Rino team“). Vyras pripažįsta, kad sportas jam teikia malonumą ir užima nemažą gyvenimo dalį, tad net į sunkumus, su kuriais tenka susidurti ruošiantis varžyboms, žiūri ramiai. Visgi pripažįsta, kad dėl to reikia nemažai atsisakyti ir paaukoti, sekina ir dietos, bet tai tik papildomi gyvenimo prieskoniai.

„Pasiruošimas neįvyksta per mėnesį, o kai tai nėra pagrindinė veikla, reikia viską susidėlioti, skirti laiką po darbo <...>. Po pertraukos aktyviau gal penkerius metus sportuoju, bet šiaip sportas mano gyvenime atsirado nuo mokyklos laikų, nuo nugaros problemų, kai gydytojai rekomendavo sustiprinti kūną. Su laiku tai užkabino, pradėjo atsirasi rezultatai ir įsitraukiau“, – sako M. Mykolaitis, sau nekart kėlęs klausimą, kad jeigu gali kiti, kodėl negaliu aš.

„Norėjau praeiti tą kelią ir pažiūrėti varžybas ne iš žiūrovo, o dalyvio pusės“, – sako savo svajonę išpildęs šakietis, o paklaustas apie ateities planus svarsto, kad būtent ateitis parodys, ar tikrai nori darkart lipti į sceną, ar to reikia, kaip į tai reaguoja kūnas. Tačiau šis išbandymas jam tikrai patiko, rezultatai džiugina, tad kas žino, kur link svajonės jį ves toliau.

O šakiečiai sportininkai Vytas Dielininkaitis ir Jurga Misiukevičienė varžybose planuoja dalyvauti jau gegužę.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.