Iš čempionato – su apdovanojimų gausa

Balandžio 14–16 d. Radviliškyje vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas, kuriame dalyvavo beveik 200 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos. Pergales šiame čempionate skynė ir sporto klubo „Fortūna“ sportininkai.

Per pirmas dvi dienas čempionate startavo septyni Šakių sporto klubo „Fortūna“ sportininkai.
 
Jaunių grupėje Viltė Bakšinskaitė užėmė antrą vietą, Jaunimo grupėje ji buvo trečia. Rugilė Murauskaitė Jaunių grupėje užėmė penktą vietą, Jaunimo grupėje – pirmą. Jaunimo amžiaus grupėje „Fortūnos“ sportininkės pelnė antros vietos komandinę taurę. Jaunimo amžiaus grupėje čempionato nugalėtoju tapo ir Lukas Plaušinaitis.

Moterų amžiaus grupėje debiutavo ir iškart čempionės titulą pelnė Ilona Kairaitytė. Oksana Rimkienė pirmą vietą iškovojo tarp Veteranių ir trečią vietą Open amžiaus grupėje. Ji tapo absoliučia nugalėtoja pirmoje Veteranių amžiaus grupėje. Giedrė Vidžiūnienė dukart tapo vicečempione ir užėmė antrą vietą absoliučioje Veteranių įskaitoje. Šioje amžiaus grupėje sportininkės iškovojo pirmos vietos komandinę taurę, o Open amžiaus grupėje moterys laimėjo trečios vietos komandinę taurę. Veteranų amžiaus grupėje antrą vietą laimėjo klubo sportininkas Vidmantas Baublys.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.