Iš čempionato – su apdovanojimų gausa

Balandžio 14–16 d. Radviliškyje vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas, kuriame dalyvavo beveik 200 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos. Pergales šiame čempionate skynė ir sporto klubo „Fortūna“ sportininkai.

Per pirmas dvi dienas čempionate startavo septyni Šakių sporto klubo „Fortūna“ sportininkai.
 
Jaunių grupėje Viltė Bakšinskaitė užėmė antrą vietą, Jaunimo grupėje ji buvo trečia. Rugilė Murauskaitė Jaunių grupėje užėmė penktą vietą, Jaunimo grupėje – pirmą. Jaunimo amžiaus grupėje „Fortūnos“ sportininkės pelnė antros vietos komandinę taurę. Jaunimo amžiaus grupėje čempionato nugalėtoju tapo ir Lukas Plaušinaitis.

Moterų amžiaus grupėje debiutavo ir iškart čempionės titulą pelnė Ilona Kairaitytė. Oksana Rimkienė pirmą vietą iškovojo tarp Veteranių ir trečią vietą Open amžiaus grupėje. Ji tapo absoliučia nugalėtoja pirmoje Veteranių amžiaus grupėje. Giedrė Vidžiūnienė dukart tapo vicečempione ir užėmė antrą vietą absoliučioje Veteranių įskaitoje. Šioje amžiaus grupėje sportininkės iškovojo pirmos vietos komandinę taurę, o Open amžiaus grupėje moterys laimėjo trečios vietos komandinę taurę. Veteranų amžiaus grupėje antrą vietą laimėjo klubo sportininkas Vidmantas Baublys.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.