Iš Europos čempionato – su auksu

paliskis r
Romutis Pališkis džiaugiasi pasiektu rezultatu ir viliasi jau rugpjūtį jėgas išbandyti ir Pasaulio čempionate. Asmeninio archyvo  nuotr.


Birželio 11–17 d. Kišiniove (Moldovos sostinėje) vyko Europos rankų lenkimo čempionatas, kuriame tarp didžiulio būrio sportininkų puikiai pasirodė ir kraštietis Romutis Pališkis.
 
Lietuvos rinktinės sudėtyje startavęs Šakių sporto klubo „Aidas“ prezidentas R. Pališkis Grand Master klasėje (80 kg) kaire ranka iškovojo Europos čempiono vardą, dešine ranka užėmė ketvirtą vietą.

Tiesa, pradėjęs ruošis čempionatui jis ketino dalyvauti 90 kg svorio kategorijoje, tačiau kilo mintis numesti svorio ir jėgas išbandyti kitoje svorio kategorijoje.

„Per pusantro mėnesio nusimečiau 11 kg ir dalyvavau 80 kg svorio kategorijoje, tad tikrai rezultatu džiaugiuosi. Buvau išsikėlęs minimum programą, kad norėčiau patekti tarp prizininkų, tai pavyko“, – džiaugiasi R. Pališkis ir sako, kad dabar svarbiausia prisižiūrėti svorį bei išlaikyti formą ir tikėtina, kad jau rugpjūtį sportininkas dalyvaus Pasaulio rankų lenkimo čempionate Kazachstane.

Iš viso septynias dienas vykusiame čempionate jėgas išbandė daugiau nei 900 sportininkų iš 31 šalies.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.