Iš Europos čempionato – su auksu

paliskis r
Romutis Pališkis džiaugiasi pasiektu rezultatu ir viliasi jau rugpjūtį jėgas išbandyti ir Pasaulio čempionate. Asmeninio archyvo  nuotr.


Birželio 11–17 d. Kišiniove (Moldovos sostinėje) vyko Europos rankų lenkimo čempionatas, kuriame tarp didžiulio būrio sportininkų puikiai pasirodė ir kraštietis Romutis Pališkis.
 
Lietuvos rinktinės sudėtyje startavęs Šakių sporto klubo „Aidas“ prezidentas R. Pališkis Grand Master klasėje (80 kg) kaire ranka iškovojo Europos čempiono vardą, dešine ranka užėmė ketvirtą vietą.

Tiesa, pradėjęs ruošis čempionatui jis ketino dalyvauti 90 kg svorio kategorijoje, tačiau kilo mintis numesti svorio ir jėgas išbandyti kitoje svorio kategorijoje.

„Per pusantro mėnesio nusimečiau 11 kg ir dalyvavau 80 kg svorio kategorijoje, tad tikrai rezultatu džiaugiuosi. Buvau išsikėlęs minimum programą, kad norėčiau patekti tarp prizininkų, tai pavyko“, – džiaugiasi R. Pališkis ir sako, kad dabar svarbiausia prisižiūrėti svorį bei išlaikyti formą ir tikėtina, kad jau rugpjūtį sportininkas dalyvaus Pasaulio rankų lenkimo čempionate Kazachstane.

Iš viso septynias dienas vykusiame čempionate jėgas išbandė daugiau nei 900 sportininkų iš 31 šalies.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.