Kad laimėjo, suprato ne iš karto

Kraštietis Daumantas Vasiliauskas džiaugiasi dar vienu puikiu ralio savaitgaliu Elektrėnuose.

Kaip žinia, jis važiuoja su varėniškiu Dariumi Sukacku, jų ekipažas šį sezoną laurus skina ne pirmą kartą. Kaip pasakoja kraštietis šturmanas D. Vasiliauskas, pirmajame greičio ruože nepavyko išvengti klaidų, antrasis greičio ruožas jau buvo sklandesnis, trečiajame, nors važiavo geriau, bet rezultatai netenkino, todėl likus dviem greičio ruožams nusprendė važiuoti atsargiau ir išlaikyti tai, ką turi, nes metinė įskaita labai svarbi. Tad galiausiai paaiškėjo, kad greičio ruože mieste jie net du kartus pralenkė savo tiesioginius konkurentus ir tik tada suvokė, kad laimėjo. Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato bendroje įskaitoje iškovojo pirmą vietą, ekipažas pirmas buvo ir 2WD įskaitoje.
 
Paklaustas apie artimiausius ateities planus, D. Vasiliauskas sako, kad jau šį savaitgalį planuoja vykti į mini ralio etapą Druskininkuose – čia turės gerą treniruotę prieš paskutinį Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato etapą, kuris rugsėjo 30–spalio 1 d. vyks Utenoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.