Brolis su sese pergales skynė Latvijoje

jokubas paulina
Sėkmė čempionate lydėjo tiek Pauliną, tiek Jokūbą Smirnovus. „Audros“ nuotr.

Rugsėjo 9 d. Latvijoje vyko atvirasis Jiu-jitsu čempionatas ,,AJP TOUR LATVIA NATIONAL JIU-JITSU CHAMPIONSHIP 2023-GI-NO-GI“, kuriame dalyvavo sportininkai iš 24 pasaulio šalių, iš viso 36 komandos, per 400 sportininkų.
 
Šakių sporto klubui „Audra“ atstovavo du sportininkai: Jokūbas ir Paulina Smirnovai. Sportininkai pirmą kartą dalyvavo kaimynų latvių organizuotame čempionate ir pademonstravo išties puikius rezultatus. Jokūbas disciplinoje Gi (su kimono) po įnirtingų kovų iškovojo antrąją vietą. Paulina stebino savo vikrumu ir disciplinose Gi (su kimono) bei No-Gi (be kimono) iškovojo pirmąsias vietas. Abu sportininkai buvo apdovanoti atitinkamo laipsnio medaliais.

Sportininkus varžyboms paruošė treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.