Sezoną užbaigė Jonavoje

Šakių sporto klubas „Fortūna“ varžybinį sezoną užbaigė Jonavoje. Klubo sportininkai praėjusį savaitgalį jėgas išbandė Lietuvos štangos spaudimo čempionate.

Giedrė Vidžiūnienė tapo dukart Lietuvos vicečempione „Open“ ir veteranų M2 amžiaus grupėse, tarp veteranų ji užėmė antrą vietą absoliučioje įskaitoje.
 
Viltė Bakšinskaitė savo svorio kategorijoje jaunių amžiaus grupėje užėmė trečią vietą. Tokią pat vietą užėmė ir klubo sportininkė Oksana Rimkienė tik veteranų M1 amžiaus grupėje. Vidmantas Baublys svorio kategorijoje veteranų M2 amžiaus grupėje liko antras, o Lukas Plaušinaitis jaunimo amžiaus grupėje tapo Lietuvos vicečempionu.

Komandos merginos ir moterys taip pat iškovojo tris komandines taures – jaunių, „Open“ (atviroje) ir veteranų amžiaus grupėse.

Dviem komandos nariams Evelinai Maksvytytei ir Kerniui Martinaičiui, besivaržiusiems jaunių amžiaus grupėje, buvo debiutas tokio lygio varžybose, jiems iki medalių sėkmės šiek tiek pritrūko.

Sportininkams pasiruošti padėjo treneris Rimantas Simokaitis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.