Jiu Jitsu čempionate – ir šakiečių pergalės

cempionato prizininkai garliavoje
Sporto klubo Audra“ sportininkai ne tik pasipuošė medaliais, bet ir iškovojo antrąją vietą komandinėje įskaitoje. „Audros“ nuotr.

Lapkričio 4 d. Garliavoje vyko atviras Lietuvos Jiu Jitsu (Newaza Gi ir NoGi) čempionatas, kuriame dalyvavo per 160 sportininkų iš Latvijos, Estijos, Ukrainos, Lenkijos, Jungtinių Amerikos Valstijų ir Lietuvos.
 
Šakių sporto klubui „Audra“ atstovavo 10 sportininkų, kurie dalyvavo Gi ir NoGi disciplinose. Gi (su kimono) disciplinoje pirmąją vietą iškovojo Emilis Šimoliūnas. Antrųjų vietų nugalėtojais tapo Paulina Smirnovaitė, Nedas Šilkauskas, Jokūbas Smirnovas, Nojus Leveckis, Mantas Bagdonas. Trečiosios vietos atiteko Joriui Grybui, Evaldui Patašiui, Dovydui Buikui. NoGi (be kimono) disciplinoje pirmųjų vietų nugalėtojais tapo P. Smirnovaitė, J. Smirnovas, J. Grybas. Antrąsias vietas iškovojo N. Šilkauskas, E. Šimoliūnas, D. Buikus, M. Bagdonas, trečiųjų vietų laimėtojais tapo N. Leveckis, Mantas Užupis, E. Patašius.

Suskaičiavus visus taškus sporto klubas „Audra“ iškovojo antrąją vietą komandinėje įskaitoje ir į Šakius parsivežė sidabro taurę.

Sportininkus varžyboms paruošė klubo treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

Jau lapkričio 11 d. Šakių rajono atviras mokinių dziudo čempionatas Šakių rajono mero taurei laimėti vyks Šakiuose.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.