Komandinė taurė liko šeimininkų rankose

audra komandine taure sakiai
Komandinę pirmos vietos mero taurę čempionate iškovojo sporto klubo „Audra“ sportininkai. Organiztorių nuotr.


Lapkričio 11 d. Šakiuose vyko atviras Šakių rajono moksleivių dziudo čempionatas Šakių rajono mero taurei laimėti. Tiek daug kovotojų vienoje vietoje Šakiuose būta išties gana seniai – čempionate dalyvavo net 231 sportininkas iš Alytaus, Marijampolės, Panevėžio, Kauno bei Kauno r., Jurbarko, Vilkaviškio, Kėdainių ir Šakių.
 
Sveikinimo ir padrąsinimo žodžius čempionato dalyviams tarė meras Raimondas Januševičius, savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas, Visuomenės sveikatos biuro direktorius Viktoras Lebedžinskas, sporto klubo „Audra“ prezidentė Gintarė Bubnytė-Smirnovienė ir sporto klubo „Audra“ įkūrėjas Kęstutis Smirnovas. Pristačius varžybų teisėjus buvo duotas startas čempionato pradžiai.

Šakių sporto klubui „Audra“ atstovavo gausus klubo sportininkų būrys. Vieniems iš jų tai buvo pirmosios dziudo varžybos gyvenime, kiti kovojo jau turėdami varžybinės patirties. Visi jautė vidinį jaudulį, su kuriuo varžydamiesi susitvarkė kuo puikiausiai. Pirmąsias vietas atitinkamose svorio kategorijose iškovojo Paulina Smirnovaitė, Gustas Zimnickas, Emilis Šimoliūnas, Joris Grybas, Mantas Jasevičius, Mantas Užupis, Airimas Ambruževičius, Evaldas Patašius, Jokūbas Sadauskas. Antrųjų vietų laimėtojai – Jokūbas Smirnovas, Dominic Renin, Nojus Leveckis, Nedas Šilkauskas, Gabrielius Mačys, Danielius Onusaitis, Kristupas Krivinskas, Dovydas Buikus, Karina Kardauskaitė. Trečiųjų vietų nugalėtojais tapo Aurėja Stukaitė, Goda Bybartaitė, Gabrielė Stukaitė, Dija Urbutytė, Urtė Jasevičiūtė, Matas Kurielaitis, Matas Mockaitis, Tomas Sadlauskas, Laimutis Stonkus, Aistis Kleiza ir Mantas Bagdonas.

Sportininkus varžyboms paruošė treneriai Tautvydas Antanaitis ir K. Smirnovas.

Atvirame Šakių rajono moksleivių dziudo čempionate, skirtame Šakių rajono mero taurei laimėti, komandinę pirmos vietos taurę pasiliko Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkai. Antrosios vietos komandinė taurė atiteko Kauno rajono sportininkams, trečioji vieta atiteko Kauno dziudo klubui.

Pergalėmis čempionate džiaugėsi ir Šakių sporto klubo „Ošimas“ sportininkai. Antrą vietą laimėjo Evita Liutkaitytė, trečias vietas užėmė Tajus Baltusevičius, Mykolas ir Nojus Benekeraičiai, Agata Kareivaitė, Denelas Poškus, Nojus Martinkevičius, Dominykas Gavėnaitis, Herkus Kvedys, Setas Mendelsonas. Šių sportininkų treneris Vytautas Smirnovas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.