Apdovanojimai – sezono geriausiems

3 5 voztuvo padekos
Neformali jaunimo grupė „Trys su puse vožtuvo“ rėmėjus ir sportininkus pakvietė į metinių apdovanojimų vakarą, pasidžiaugė sėkmingu sezonu. Organiztorių nuotr.


Praėjusį šeštadienį neformali jaunimo grupė „Trys su puse vožtuvo“ Liepalotų bendruomenės centre „Tėviškė“ pakvietė į Šakių slalomo taurės metinių apdovanojimų vakarą, kurio metu išdalino padėkas, apžvelgė sezoną.
 
Vienas iš pagrindinių „Trys su puse vožtuvo“ komandos narių Gytis Matusevičius pasidžiaugė, kad sezonas buvo išties sėkmingas – suorganizuoti šeši renginiai, kurių metu išdalinti net 288 startiniai numeriai, įvyko keturi įskaitiniai etapai, varžybos organizuotos net dviejose naujose vietose – Keturnaujienoje ir miesto skvere.

Žinoma, kaip dėmesį atkreipė G. Matusevičius, svarbi ir partnerių bei rėmėjų parama, tad renginio metu jiems išdalintos padėkos ir viltasi, kad bus bendradarbiaujama ir ateityje. Kas žino, kaip sako G. Matusevičius, ką įdomaus ir naujo pavyks sugalvoti kitąmet.

O kol kas kalbame apie tai, kas buvo šiemet, tad metinių apdovanojimų metu apdovanoti geriausieji septyniose klasėse.

Moterų klasėje pirmoji vieta atiteko Ingridai Jakienei, antroji – Gustei Žukauskaitei, o trečioji – Evelinai Prasauskei. „History“ klasėje geriausiai sezono metu sekėsi Vytautui Žemaitaičiui, antroje vietoje Algirdas Gricius, trečioji vieta atiteko Ernestui Grabauskui. Jaunimo klasėje greičiausias buvo Arnas Jakas, antra vieta skirta Justui Žukauskui, o trečią vietą laimėjo Tadas Kažemėkaitis. AWD klasėje pirmoji vieta įteikta Irmantui Ditkui, antrąją pelnė Ligitas Kordušas, trečią – Aleksandras Stonkus. FWD klasėje nepralenkiamas buvo Vilmantas Karalius, antras – Artūras Marcinkevičius, o trečias – Justas Žukauskas. RWD klasėje pirmąją vietą iškovojo Tomas Kažemėkaitis, antras – Ramūnas Brazaitis, trečias – Saulius Biliūnas. Laisvoje klasėje pirmosios vietos apdovanojimas įteiktas V. Karaliui, antras – T. Kažemėkaitis, trečias – A. Marcinkevičius.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.