Šakių „Vytis-VDU“ – stipresniųjų pogrupyje


Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pirmieji du ratai yra oficialiai baigti, todėl paaiškėjo ir esamos komandų rikiuotės likusiai sezono daliai. 

Pasibaigus antrajam „7bet-NKL“ ratui, ekipos buvo suskirstytos į dvi grupes po septynias komandas. Į pirmąją grupę pateko pirmos septynios geriausios, o į antrąją – likusios septynios ekipos, užėmusios 8–14 vietas.
 
Pirmajame pogrupyje: Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (23 pergalės–3 pralaimėjimai), „Telšiai“ (22–4), Palangos „Olimpas“ (21–5), Šakių „Vytis-VDU“ (14–12), „Jurbarkas-Karys“ (14–12), Vilkaviškio „Perlas“ (13–13) ir Kauno „Žalgiris-2“ (13–13).

Antrajame pogrupis: Vilniaus „Stekas“ (13–13), Joniškio „Delikatesas“ (12–14), Kauno r. „Atletas“ (10–16), „Kretinga“ (9–17), Vilniaus „Rytas-2“ (8–18), „Šilutė“ (6–20) bei Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (4–22).

Skelbiama, kad dėl geresnio tarpusavio pelnytų ir praleistų taškų santykio „Perlas“ ir „Žalgiris-2“ pateko į pirmąjį pogrupį, o „Stekas“ žais antrajame.

Trečiojo „7bet-NKL“ rato startas planuojamas sausio 18 d., o jau turimas pergalių skaičius pirmajame etape skaičiuosis ir likusiuose dviejuose ratuose.  

Pasibaigus reguliariajam „7bet-NKL“ sezonui, keturios stipriausios komandos tiesiogiai keliaus į ketvirtfinalį, o 5–12 vietas užėmusios ekipos varžysis aštuntfinalyje iki dviejų pergalių.

Aštuntfinalio nugalėtojai prisijungs prie kitų keturių ketvirtfinalio komandų ir kovos iki trijų pergalių, o pusfinaliuose ir finaluose taip pat bus žaidžiama iki trijų pergalių.

Šakių „Vytis-VDU“ reguliariojo sezono pirmąjį etapą užbaigė sausio 9 d. išvykoje. Deja, rezultatu 88:110 (26:24, 22:29, 16:31, 24:26) komanda turėjo pripažinti Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkų pranašumą, kurie pelnė penktą pergalę iš eilės.

„Vytis-VDU“ gretose rezultatyviausiai žaidė Evaldas Džiaugys, pelnęs 26 (10/16 dvit.) taškus, Titas Januševičius pridėjo 23, Kajus Leliukas – 15, Nojus Lebskas – 13 taškų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.