Veiklos sukaktį paminėjo sporto klubas „Ošimas“

Jubiliejinio renginio metu ne tik skriejo sveikinimai ir linkėjimai, bet sportininkai pristatė ir parodomąją programą. D. Pavalkio nuotr.

Praėjusį penktadienį Šakių džiudžitso ir kobudo sporto klubas „Ošimas“ minėjo 30-ies metų veiklos jubiliejų. Renginio metu skambėjo gausybė sveikinimo žodžių, skriejo padėkos, susirinkusiems sportininkai pristatė parodomąją programą.

Klubo prezidentas Vytautas Smirnovas juokavo, kad jeigu klubas gyvuoja penkerius metus, vadinasi, jis turi kryptį, o „Ošimas“ veiklą vykdo jau 30-metį, tad skaičiai kalba patys už save. Nuo įsikūrimo pradžios klubas surengė daugiau nei 60 varžybų, auklėtiniai dalyvavo per 350 įvairiausių renginių, tarp kurių ne tik rajoninės varžybos ar Lietuvos čempionatai, bet ir Pasaulio, Europos, Baltijos šalių ir kiti tarptautiniai čempionatai. Per tą laiką klubas išugdė 10 Pasaulio čempionų, šešis Europos, aštuonis Baltijos šalių bei 24 tarptautinių varžybų čempionus, tad rajono bei šalies vardas per tuos metus skambėjo nekart ir gana plačiai.

osimas30Nuo veiklos pradžios klubas surengė daugiau nei 60 varžybų, auklėtiniai dalyvavo per 350 įvairiausių renginių, pelnė daugybę apdovanojimų, kuriuos pasiekti padėjo treneris ir klubo vadovas Vytautas Smirnovas (viduryje), už savo atsidavimą sulaukęs daugybės padėkų. D. Pavalkio nuotr.

„Ošimas“ ne tik propaguoja džiudžitso meną ir sportą bei skatina siekti sporto aukštumų, bet ir apmoko apsaugos, policijos darbuotojus, ruošia šioms specialybėms moksleivius, taip pat skatina ir sveiką gyvenseną – yra įkurta harmonijos ir sveikatingumo grupė, kur mokoma meditavimo pagrindų, kvėpavimo pratimų bei praktikos.

Būtent už įvairiapusišką veiklą V. Smirnovui jubiliejinio renginio metu Jaunimo kūrybos ir sporto centre įteikta ne viena padėka, jam dėkota už iniciatyvas, jaunosios kartos ugdymą. Jis įvardytas pavyzdžiu bei autoritetu, kuris ne tik padeda siekti sporto rezultatų, bet prisideda apskritai prie žmogaus formavimo, dirba ir su nemotyvuotu jaunimu, talkina policijos rėmėjams, yra ramybės ir jautrumo įsikūnijimas.

„Esi vertas ne tik geriausio pedagogo, bet ir rajono garbės piliečio vardo“, – sveikindamas V. Smirnovą kalbėjo Artūras Varankevičius, kurio sūnus šį klubą lankė 11 metų.

„Vytautas man padėjo susidėlioti mintis, kai nusprendžiau stoti į policiją ir šiuo sprendimu nustebinau ir save, ir artimuosius“, – dėkojo bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė.

Dėmesingas susirinkusiems buvo ir pats V. Smirnovas, padėkas bei simbolines dovanėles įteikęs sportininkams, bičiuliams, rėmėjams, bendražygiams. Netrūko prisiminimų bei šiltų apsikabinimų ir linkėjimų.

Renginio metu prisimintas nueitas kelias, pasidalinta užfiksuotomis akimirkomis ir neabejota, kad šiuo keliu „Ošimas“ žengs ir toliau.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.